Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By farfadelle
#14498
topinambur napisał(a):Też bym takim prezentem nie pogardziła. Przydałabym mi się przynajmniej zmywarka :)


Ooo, w sumie również nie wzgardziłabym takim sprzętem. Już nie musiałby być cały remont, ale chociaż ta zmywarka.

By ehjon
#14573 No i niby zamysł jest fajny i ja bym sie zdecydowanie ucieszyła ale...nie wiem czy jednak chciałabym aby mój maż urzadzał mi kuchnię, nie mówie, że ma zły gust ale ja wolałabym pod siebie jednak troche to zrobić. Podoba mi sie np. taka: http://www.paradyz.com/plytki/kuchenne/silvia-silvio-1 i nie wiem czy mój mąz na taką też by wpadł:) To jednak ja większość czasu spedzam w kuchni więc musi być po mojemu:)
By sandra111
#14708 Remont kuchni to świetny pomysł. Ja bym była zachwycona. Szkoda że mi nikt nie chce wyremontować. A można odnowić małym kosztem. Zobacz tutaj jakie są na przykład fajne fototapety. Łatwe w położeniu i nie trzeba się bawić z farbami. Muszę męża namówić.
By carmena7
#14741 Pewnie, że to świetny pomysł. Kuchnia po paru latach użytkowania z reguły wymaga odświeżenia lub nawet całkowitej zmiany. Na pewno warto wtedy też pomyśleć o nowych meblach kuchennych. Bardzo ładne meble kuchenne w stylu klasycznym lub też nowoczesnym można zamówić w ArtCore http://artcorestudio.pl/meble/kuchenne
By Rekin
#14756 Fajny pomysł. Przy wymianie urządzeń elektrycznych sprawdz tylko żeby mało prądu pobierały. Ceny prądu są różne w różnych rejonach i u dostawców więc lepiej to kontrolować żeby się nie zdziwić potem. Czasem przesył jest bardzo drogi. A teraz sprzęty są też w różnych wariantach energooszczędności.
By Dana
#14760 To dobry pomysł. Ja bym się ucieszyła z takiego prezentu bo to duży wydatek. Teraz jestem w trakcie remontu kuchni i już widzę, że mi nie starczy pieniędzy na cały remont. Myślę wziąć trochę pożyczki w Profi Credit aby zrobić całą kuchnię. Już kiedyś u nich brałam pożyczkę i dobrze mi się ją spłacało.