Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By preda
#7412 Moja partnerka po roku wraca zza granicy - przez tyle nie widzieliśmy się na oczy. Pomysł mam dosyć oryginalny - nasz kuchnia jest w fatalnym stanie.
Czy jako kobiety chciałybyście, aby Wasz facet zajmował się samodzielną aranżacją kuchni?

By Marika23
#7424 Yhm... no nie wiem... Mój facet ma dziwny styl, dziwne podejście. Obawiam się, że meble które on by wybrał, byłyby mocno przesadzone.
Chociaż... Jeśli masz dobry gust, zgadzasz się w tych tematach ze swoją żoną to śmiało. Wydaje mi się, że to może być fajna niespodzianka.
Przecież na takie remonty się czeka latami ;-)
By preda
#7432 Hmm... zawsze razem wszystko wybieraliśmy, więc chyba bym trafił. Obawiam się tylko, żeby ludzie w sklepie meblowym mi nie zakręcili w głowie i skazali na jakieś dziwne projekty, błyszczące, czerwone itp. Moim minusem jest to, że jestem bardzo podatny na wpływ innych ;-)
By Marika23
#7463 Spróbuj może kupić internetowo, przez kuchnie.pl Możesz im np. podrzucić gotowy projekt do realizacji, kwestia wyboru odpowiednich frontów.
A fronty do wyboru możesz podstępem dać swojej kobiecie. Niech wybierze, który kolor jej się bardziej podoba.
By preda
#7470 He? Meble na wymiar z sieci? Chyba żartujesz. A niby skąd pewność, że to będzie pasowało na wymiar?
Nigdy w życiu. Jeśli meble na wymiar to tylko na lokalne zamówienie. To przecież ma być idealnie dopracowane ;-)
By Marika23
#7482 Bzdury piszesz. Grupe meble.pl znasz? Pewnie tak. To oni mają kuchnie.pl. Określasz wymiary mebli i takie dokładnie dostajesz.
Całość masz nadysłaną w paczkach, tak więc wszystko składasz na miejscu. Jeśli mają przesyłany właściwy pomiar to całość jest realizowana tak jak trzeba.
A akurat zmierzenie mebli to nie jest wielka filozofia.
By preda
#7487 No dobra, ale wtedy to czy zestaw będzie pasował zależy ode mnie, a nie od tego jak oni to wykonają.
Więc jeśli zrobię coś nie tak to będzie lipa i nie oni będą ponosili winę. A skoro nawet stolarze z firm lokalnych muszą robić poprawki w lokalu, kiedy meble są wstawiane, to w jaki sposób ma to zrobić bezbłędnie osoba bez doświadczenia.
By Marika23
#7494 To nie są meble pod wymiar, tylko na wymiar, podany przez Ciebie. To jest proste, nie wymaga wielkiej wiedzy i doświadczenia.
Po prostu tanim kosztem masz opcję zakupu porządnych mebli na wymiar. Czy z tego skorzystasz to już Twoja sprawa.
Moja propozycja jest dobra, do niczego nie przymuszam.
By preda
#7504 Powiedzmy, że zaczynam kumać o co chodzi. Czyli w zasadzie jeśli zrobię dobry pomiar to mam meble za jakąś połowę ceny.
Mam inny pomysł, mógłbym zlecić projekt mebli, a później oni by tylko go zrealizowali. Coś takiego będzie możliwe?
By Marika23
#7506 Sądzę, że tak, ale to nie do mnie pytanie - pewnie zależy od zaawansowania projektu, chociaż powinni wykonać wszystko.
Wyślij, zapytaj, dadzą ci odpowiedź to będziemy mądrzejsi. Może faktycznie opłacałoby się lokalnie robić projekty, a im tylko wysyłać do realizacji.