Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By evelka108
#19334 Witajcie moi Drodzy, chciałabym wraz z moim rodzeństwem zrobić niespodziankę dziadkom i wyremontować im łazienkę na czas ich nieobecności, ponieważ wyjechali wczoraj do sanatorium. Spodobała nam się taka aranżacja : http://www.kwadroceramika.com/pl/produk ... onia_orlik Co o niej sądzicie?
Załączniki
begonia_aranz-1_large.jpg
begonia_aranz-1_large.jpg (34.93 KiB) Przeglądane 3112 razy

By karmelka
#20402 Dobrym dodatkiem do takiego remontu będzie zakup zestawu do mycia szyb https://www.leifheitsklep.pl/leifheit/pl/Hybris-Shop-Poland/Czysty-dom/Mycie-szyb/Zestaw-z-odkurzaczem-do-szyb-marki-Leifheit/p/51146 . Nadaje się też do mycia kabiny prysznicowej czy płytek, więc idealny do łazienki. Do tego na początku kwietnia jest Tydzień Czystych Okien, więc taki sprzęt na pewno się przyda.
By Suzanne
#20863 Nie tylko taka chemia do sprzątania po remoncie się przyda. Mnóstwo rzeczy trzeba będzie kupić, w zależności od tego co będziemy remontować i w jakim stopniu. U mnie będą bardziej zaawansowane prace, dlatego przyda mi się szlifierka do gładzi taka jak ta koelnerpolska.pl/produkt/mn-93-225-szlifierka-do-gladzi-gipsowych-225-mm-600-w/modeco-expert i na pewno jakaś wiertarka.
By Lady_Diana
#21030 To że jest to łazienka dziadków to można zrobić wszystko tak, jakbyśmy robili remont swojej łazienki. Dziadkom chyba też się coś od życia należy. Co powiecie o panelach z kamienia jako nowoczesnym motywie ściennym? Ja uważam, że pasuje to do każdego wnętrza i w ciekawy sposób urozmaici nawet łazienkę.
By biedroska
#22633 Bardzo dobry pomysł :) dziadkowie na pewno się ucieszą, a jeśli chodzi o dodatki to na homedome.pl znajdziesz na pewno coś fajnego do remontowanej łazienki
By kryskazet
#25987 Przypuszczam, że twoi dziadkowie na pewno należą do wymagających ludzi. Dlatego nie pozwól, żeby w ich łazience zagościły jakieś pierwsze lepsze płytki z marketu. Może lepszą opcją będzie nawiązanie współpracy z firmą https://strefalazienek.pl/ i zrobienie dziadkom indywidualnego projektu ich nowej łazienki, do tego oczywiście kupić porządne płytki tam w dobrej cenie. Moim zdaniem, to będzie najlepsze wyjście.
By diament
#26759 Pamiętajcie także o wymianie zaworów, reduktorów podczas remontu. Często się o tym zapomina, a one się zużywają i warto co jakiś czas sprawdzić ich stan. Nowe produkty tego typu kupicie tutaj http://www.zawory.com.pl/ Sklep ma wiele takich produktów. Trzeba je kupić i wymienić na nowe.