Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By biedroska
#13099 Ja bym kupila kosmetyki naturalne. Jest tego dużo na necie, a teraz wszystkie rzeczy typu eko i natural są bardzo na czasie, także ja bym stawiala na to. Tylko może postaw na dobra firme, jak np. kosmetyki Lavea z Kaszmiru http://www.kaszmirposciel.pl/a,kosmetyk ... lavea,1020
By rachelka
#18822 Skoro to 20sta rocznica, to myślę, że powinniście zorganizować właśnie taki "większy prezent". Np. wyjdźcie razem, rodziną do restauracji, zarezerwujcie np. całą salę czy jakies pomieszczenie dla was i myślę, że super to wyjdzie i że rodzice będą zadowoleni :) A jak nie znacie fajnej restauracji, to w Warszawie jest Salto - naprawdę rewelacja :)
By bella
#19109 Ja przegrałam ślub rodziców z VHS na DVD i mam zamiar puścić go przy gościach. Tutaj to robiłam na foto4u.pl i od razu zamówiłam wielki obraz gdzie jest cała nasza rodzina. Będzie to coś takiego https://www.foto4u.pl/fotoobrazy-prostokatne-2-3. Myślę, że to fajny i ciekawy pomysł.
By Mardeen
#19570 Na taką okazję to może zorganizujesz rodzicom taką uroczystą kolację i zaprosisz też rodzinę? MOższ wynająć jakąś salę, my wynajęliśmy Venge w Łodzi. No i wyszło wszystko bardzo fajnie, cała rodzinka się zjechała :)