Dyskusje o prezentach dla mamy
By Purissimo.pl
#17564 Może wspólny wyjazd z okazji takiej rocznicy to dobry pomysł na prezent,co o tym sądzisz? Najlepiej nad morze,tak aby rodzice mogli też nieco odpocząć i zrelaksować się z dala od domu:)

By Joe
#17683 Dla rodziców najlepiej na rocznicę kupić jakiś prezent wspólny. I dlatego polecam zapoznać się z http://www.robojet.pl/produkty/robot-odkurzacz.html To strona internetowa producentów odkurzacza takim jest robot. Jak się Go odpowiednio ustawi to sam odkurzy za nas. Super prezent który wyręczy naszych rodziców w tej natarczywej czynności.
By biedroska
#18243 Zafunduj rodzicom an rocznice jakiś fajny wyjazd, na przykład nad nasze polskie morze. W Ustce jest świetny hotel, Grand Lubicz. Na pewno się im spodoba, bo jest w bardzo wysokiej klasie. Z resztą tu można sobie wszystko dokładnie zobaczyć co i jak: http://www.grandlubicz.pl/ :)
By bella
#18787 Bardzo fajnie jakbyście rodzicom na rocznicę ślubu zorganizowali taką uroczystą, rodzinną kolację, czy obiad. My tak zrobiliśmy, a kolacja była w sali bankietowej Venge w łodzi. Bardzo byli zaskoczeni, ale ich radość i uśmiech były bezcenne :)
By mema
#19184 ja bym poleciła obiad, w ogóle zrobiłabym dla nich ładny wystrój itp żeby obydwoje mogli się odprężyć a ja bym poudawała kelnera. a co na obiad? hmm ja od siebie mogę polecić http://obk.pl/przepisy/rolada-z-piersi- ... zpinakiem/ są pyszne i można bardzo ładnie podać; do tego jakieś winko, po obiedzie zostaną zami jakiś romantyczny film ;) piękne !!!
By Mardeen
#19569 Może byś rodzicom urządziła taką kolację tylko dla nich? Albo lepiej dla całej rodziny. My rezerwowaliśmy salę w venge w Łodzi na taką właśnie okazję. Rodzice byli zachwyceni i cała rodzina też że wszyscy się tak razem spotkaliśmy :)
By Alledinge.com
#19987 Wydaje mi się, że msza w kościele nie jest tym najlepszym prezentem dla rodziców, zdecydowanie lepiej wypada wspólny wyjazd, tak aby mogli się odprężyć i zrelaksować, co do konkretnego kierunku to nie musi być to coś specjalnie wymyślnego- wystarczy Spa w górach lub nad Bałtykiem, dla mnie to znakomita opcja.


www.Alledinge.com