Dyskusje o prezentach dla mamy
By bella
#20481 A może wyślecie rodziców na jakieś fajne wczasy? Na przykład nad morze nasze? Znam tam bardzo fajny hotel - Grand Lubicz w Ustce. Maja bardzo bogatą ofertę: jest spa, jest basen, są restauracje i inne. Także nie ma mowy o nudzie :) A, no i do plaży jest bardzo blisko. Z resztą tu sobie można wszystko zobaczyć: http://www.grandlubicz.pl/hotel-grand-lubicz :)

By manio
#20762 Hej, mam ten sam problem - moi rodzice również mają niedługo rocznicę. Myślałem nad tym, żeby załatwić im jakiś wyjazd do SPA ale boję się, że tata się wynudzi. Znacie jakieś hotele, w których i mama i tata będą mieli atrakcje?
By sonriente
#21251 ja na rocznicę kupiłam taki obraz na płótnie ze zdjęciem naszej rodziny. Rodzice byli przeszczęśliwi a obraz-zdjęcie do dziś zdobi ścianę ich sypialni ;)
By prawilna
#21769 Warto wykupić im jakąś wycieczkę. Jeśli nie masz kasy to pomyśl o pożyczce, to też jakieś wyjście. Zobacz sobie pożyczki pozabankowe , które akurat tobie odpowiadają. Często to właśnie w sieci można znaleźć atrakcyjną stronę z pożyczkami. Rodzice będą zadowoleni- ja to czuje :)
By stejsi
#23221 Rocznica ślubu rodziców to poważna akcja, dlatego warto było by znaleźć coś ciekawego i przydatnego na tą okoliczność. Moim zdaniem przydatnym prezentem dla rodziców, który by ich odciążył od codziennych obowiązków będzie zmywarka. Parę ciekawych i pomocnych informacji co do zmywarek znalazłam tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-zmywarke-jaka-najlepsza-polecane-modele/357/ Warto wiedzieć kilka przydatnych informacji przed zakupem takiego sprzętu.