Dyskusje o prezentach dla mamy
By kwarc
#23280 Najlepiej na prezent wykupić im jakieś wczasy do ciepłych krajów i dać im grubą kopertę by mogli poszaleć na wczasach. A gdy na to brakuje pieniędzy to można pomoc sobie pożyczką pozabankową np tutaj.

By biedroska
#23430 Ja swoim rodzicom wykupiłam pobyt w spa. I uważam, że to świetny pomysł na prezent na rocznicę ślubu. Pojechali we dwoje do hotelu verde montana w kudowie zdroju i spędzili tam weekend. Byli bardzo zadowoleni z tego prezentu i strasznie im sie podobało.
By helguzia
#23607 Moi rodzice też niedługo będą obchodzić 30 rocznicę ślubu :) Razem z siostrą planujemy zorganizować im weekend w pięknym i luksusowym hotelu ze SPA :) Wiem, że mama marzy o takim relaksie a tata też skorzysta przy okazji :)
Zerknij sobie na ofertę http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hotel/strefa-relaksu. Hotel znajduje się w Piekarach Śląskich i naprawdę robi wrażenie :)
By E-kwiaty.pl
#23668 W tym przypadku również jestem zdania, że najlepszym prezentem na rocznice ślubu rodziców będzie zafundowanie im weekendu w SPA nad morzem lub w górach, z takiej opcji na pewno bardzo się ucieszą i będą mogli wypocząć :)

www.E-kwiaty.pl
By Ondraszkiewicz
#24027 Pomysł wydaje sie nie najgorszy, jednak ja polecę coś o wiele bardziej ciekawego. Co wy na to by kupić parze młodej jakiś super fotoalbum? Mysle ze to jest bardzo fajna opcja i świetna pamiątka na praktycznie całe życie Ja taki dostałam na urodziny ale na tą okazje również się sprawdzi
By biedroska
#24259 My z rodzeństwem wykupiliśmy rodzicom wycieczkę na zwiedzanie Lwowa z biurem podróży Damar. zawsze chcieli odwiedzić Ukrainę i zobaczyć na zywo piękny Lwów. Byli strasznie zadowoleni z naszego pomysłu i uważam, że to był najlepszy prezent na ich rocznice ślubu.
By sissi
#24499 Spa to dobry pomysł na prezent z tej okazji. Słyszałam, że bardzo dobre SPA znajduje się w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hotel/strefa-relaksu. Blisko od Katowic, sprawdzałam zdjęcia w sieci i wygląda to baaaardzo interesująco. Może ktoś z Was miał już okazję się tam relaksować :)?