Dyskusje o prezentach dla mamy
By luna23
#9862 Moi rodzice mają niedługo rocznicę ślubu, Wiem, że chcieliby coś związanego z kawą, ekspres albo jakąś kafetierkę, piją dużo kawy więc na pewno mile widziane będą jakieś akcesoria. Zastanawiam się tylko co wypada kupić i żeby mieściło się to w przedziale cenowym przeciętnego polskiego etatowca ;)

By basiam
#9990 Jak piją dużo kawy to może kup im jakieś preparaty wzmacniające, bo kawa przecież bardzo wypłukuje potas:)
Czytałam właśnie o witaminach ostatnio tutaj:http://klubseniora.pl/ myślę, że na pewno im to wyjdzie na zdrowie.
By lilka91
#10215 Moi rodzice mają w tym roku 40 rocznicę ślubu i pomyślałam że zafunduję im wyjazd do jednego z tych sanatoriów http://esanatoria.eu/ Należy im się trochę odpoczynku we dwoje. Wcześniej myślałam o tym aby kupić im jakieś meble do sypialni ale mama mnie ubiegła i sama sobie niedawno kupiła;)
By lilka91
#10702 Moi rodzice maja w maju 25 rocznicę ślubu i chce im kupic wyciskarkę do soków;) Czytałam o tym ostatnio na http://greenlife.com.pl/o-wyciskarkach- ... low-kilka/ i stwierdziłam że takie świeże soki mają więcej zalet niż wad. Moi rodzice codziennie piją soczki ale kupne :( Wolałabym by pili świeże, zdrowe i pełnowartościowe z owoców i warzyw bez żadnej chemii:)
By ZusiaLis
#10883 O doskonały pomysł z tym ekspresem! Oboje lubią dobrą kawę. A wiem, że nie mają porządnego ekspresu. Dzięki za inspirację:)