Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By adik356
#13227 Czasem wystarczy niewielki drobiazg a i tak potrafi ucieszyć. Może na święta warto podarować rodzicom ręcznie robione bombki? To coś oryginalnego i fajnego moim zdaniem. Tutaj http://www.chatkazpiernika.pl/bombki-ch ... e-tworzone widziałam bardzo ładne. Coś by się wybrało.

By lilka91
#13776 Ja w zeszłym roku kupiłam rodzicom perfumy. W tym roku jeszcze nie mam pomysłu na upominki świąteczne ale chciałabym sie bardziej postarac. Mamę może zabiorę na jej wymarzony koncert. Na prezent dla taty nie mam pomysłu ale na szczęście mam jeszcze czas do namysłu :)
By dama_pik
#18215 Owszem, ja też staram się by prezenty były wyszukane i bardzo ciekawe oraz przydatne zalezy mi na tym by osoby obdarowane były zadowolone. Dla sowich rodziców zamówiłam : dla mamy kubek ze zdjeciem taty, a taie kubek ze zdjeciem mamy tutaj zamówiłam, http://foto-kodak.pl/Gadzety_z_Twoim_zdjeciem.html, Moi rodzie bardzo sie cieszyli z tego upominku.
By SoniaK
#18776 Utrzymanie odpowiedniej wagi na pewno wiąże się z tym by zdrowo sie odżywiać. Picie soków ze świeżych owoców bardzo w tym pomaga. Dobrze więc kupić wyciskarkę do soków. Na rynku dostępnych jest wiele marek ale chyba Biochef będzie jednym z lepszych. Przyglądałem ich ofertę https://energiazdrowia.pl/pl/searchquer ... rl=biochef i produkty są naprawde ciekawe.
By patricia
#19046 Święta to nie tylko przyjemności ale również niestety wydatki. Swoją drogą, Ferratum Bank przygotował ostatnio kolejną edycję ankiety Świątecznego Barometru, w której wzięło udział ponad 13 tysięcy osób z 20 krajów. Pytano m.in. o to, na co najchętniej wydajemy pieniądze podczas Świąt, jakie upominki kupujemy itp. Polecam poczytać wyniki tego badania na: https://www.ferratum.pl/blog/2016/12/14 ... -barometer
By mirek86
#24570 Ja zawsze mam problem z prezentem dla rodziców. Nigdy nie wiem co im kupić. W tym roku trafiłem na http://karta-podarunkowa.pl/karta-upominkowa-prosty-sposob-na-prezent/ i chyba zdecyduję się na taką kartę dla nich. Będą mogli kupić to co im się spodoba a ja nie będe zestresowany.
By Sofer.pl
#25869 Karta podarunkowa to ciekawy pomysł na prezent, natomiast warto zwrócić uwagę na to czym interesują się rodzice oraz co w praktyce sprawi im radość. Może wspólny wyjazd na weekend w ciekawe miejsce. Co o tym sądzisz?

www.Sofer.pl