Dyskusje o prezentach na pierwszą komunię
By anielka
#31775 rower fajna sprawa, u mnie śmieją się w rodzinie, bo córka ostatnio kupiła sobie swój wymarzony, upatrzony już zimą rower. W większości samodzielnie uzbierała na niego kasę, "kupka" rowerowa wymagała jedynie lekkiego dofinansowania ze strony rodziców. I teraz chrześni się śmieją, że jak rower ma, to co oni jej na komunię kupią :D

By Sabina
#31809 Moim zdaniem to super i przede wszystkim sprawdzony pomysł. Wiadomo dzieci kochają elektronikę, tablety itd. Ale każdy musi mieć rower. To taki niezastąpiony gadżet. Moje dzieci uwielbiają rodzinne wycieczki i nie wyobrażam sobie, żeby któreś z nich nie miało roweru. Starszy syn dostał swój na komunię, a młodszym bliźniakom kupiliśmy rowery dla dzieci Squish. Te na 14-calowych kołach. Są świetne dla dzieciaków powyżej 3 lat i u nas spisują się bardzo dobrze. Tu możecie sobie zobaczyć: https://www.projektjunior.pl/rowery/. Dla starszych też mają szeroką ofertę, więc na pewno coś wybierzecie! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
By mama_umbridge
#31864 Doskonały pomysł. U nas w rodzinie każdy chłopak dostał na komunię rower i był niezwykle zadowolony. Nawet jeżeli wcześniej nie wykazywał zbytnio sportowego zacięcia. W ogóle rowery, deskorolki, hulajnogi i inne sprzęty tego typu to wspaniały prezent na każdą okazję - dzieciakom przyda się odrobina ruchu.
By BasiaBasia
#36076 Ja zawsze oprócz prezentu dorzucam jeszcze kartkę z życzeniami. Polecam kartki handmade z https://malafabryczka.pl/kategoria/kartki-komunijne/467 Znajdziecie tam wiele ciekawych wzorów i można poprosić o personalizację oraz wydrukowanie życzeń w środku kartki. Myślę, że kartka ręcznie robiona może być fajną pamiątką przechowywaną przez lata.