Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By epolka
#26591 Rozbudowa firmy to dobry pomysł, pomoże zrealizować nowe pomysły i cele, nie tylko te finansowe. :) Być może zainteresuje Cię sprzedaż gotowych spółek, bo jest to pomysł na rozbudowę firmy bez formalności początkowych. Jest to wygodne, bo możesz od razu realizować swoje projekty, spółka jest gotowa do działania od samego początku. Warto się nad tym zastanowić. :)
By FranczeskaWil
#26735 Robudowa firmy bardzo często wiąże się z zatrudnieniem nowych pracowników. Trzeba się na to bardzo dobrze przygotować. W przypadku gdy zatrudniacie całkiem szeroką kadrę zastanówcie się nad zainwestowaniem w wygodny system rejestracji czasu pracy Inewi. Na ich stronie https://inewi.pl/Blog/karta-ewidencji-czasu-pracy poczytacie również coś o obowiązku ewidencji czasu pracy
By monina22
#28334 Rozbudowa firmy prawie zawsze wiąże się z inwestycją czyli jakimiś większymi lub mniejszymi wydatkami. Jeśli macie poświęcać swoje fundusze to róbcie to z głową. Zachęcam dlatego do zapoznania się z systemami ERP proponowanymi przez https://nav24.pl powinny was zainteresować. Nav proponuje również inne usługi informatyczne dla biznesu
By MarekOz
#28657 Dla mnie rozbudowa firmy wiąże sie również z rozszerzeniem asortymentu oraz większą promocją. Ja akurat promuje sie teraz poprzez newsletter, bo zauwazyłem, że daje on u mnie świetne rezultaty. Poprzez platformę http://emu-mail.pl wysyłam zbiorcze maile do swoich klientów i widzę duże zaangażowanie.
By Amanda
#30924 Myślałam, że gdy otworzę moje biuro, wszystko będzie szło pięknie i gładko. Niestety nie radzę sobie z zarządzaniem. Wiem, że istnieją specjalne systemy ułatwiające organizację i funkcjonowanie firm. Nawet znajomi, którzy prowadzą podobną działalność do mojej już zlecili wdrożenie takiego systemu ERP NAV https://erpnav.pl/wdrozenie-systemu-erp-microsoft-dynamics-nav/ . Też się chyba skontaktuję w tej sprawie z JCommerce.
By bierendaa
#31042 fizyczna rozbudowa firmy będzie na pewno wiązać się ze zmianami aranzacyjnymi. Do tych na pewno przydadzą się wam propozycje od sklepu http://www.tntoffice.pl Wyposażają oni różne rodzaje firm oraz biura. Ich praktyczne i eleganckie meble firmowe, biurowe, gabinetowe, konferencyjne i inne świetnie spiszą się w waszych pomieszczeniach firmowych.
By Brayank9
#31181 U mnie teraz może nie za duża rozbudowa jest, ale zawsze coś się dzieje. Powiększamy nasze biuro na mieście. Musimy też zamówić od http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabl ... drzwi.html nowe tabliczki na drzwi biurowe bo zatrudniliśmy paru nowych pracowników. Firma rozrasta się :)
By olgaa884
#31560 Rozbudowa firmy wiąże się ze sporymi kosztami, jak i problemem ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Dla oszczędności można skorzystać z agencji pracy, na http://www.pracowici.pl/pracownicy-z-ukrainy/ są do wynajęcia pracownicy z ukrainy poznań - to elastyczne, bardzo korzystne dla wielu firm rozwiązanie.