Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By wiolasa
#31797 Rozbudowując firmę warto zastanowić się nad nowymi, nowoczesnymi rozwiązaniami. My na przykład zaczęliśmy korzystać z telefonii voip, która okazała się być absolutnym strzałem w dziesiątkę! Zainteresował nas również program partnerski, o którym przeczytaliśmy na https://dzinga.com/pl/about/partners/ . Postanowiliśmy do niego dołączyć i tak oto zyskaliśmy nowe źródło dochodu :)

By majawogrodzie
#32149 Z rozbudową firmy wiążą się też sprawy związane z lokalem, nie raz trzeba przenieść się do większego biura. Jeżeli myślisz o znalezieniu biura w Warszawie to polecam omnioffice.pl, zapewnia wyjątkowe miejsca do pracy w samym centrum miasta. Oferują najlepsze lokalizacje biurowców w stolicy, które posiadają system klimatyzacji, recepcje budynkowe, całodobową ochronę, systemy kontroli dostępu 24/7, parkingi podziemne i wiele innych udogodnień. W ofercie mają też biura wirtualne czy biura na godziny w przypadku kiedy nie jest niezbędne posiadanie ich na stałe. Wszystko zależy od prowadzonej działalności :)
By mondrala
#32333 jeżeli chcesz rozbudować firmę to może pomyśl o hali? projektowanie hali stalowej mozesz zlecić tej firmie http://mix.waw.pl/projektowanie-hal-stalowych.html oprócz samego projektowania hali mogą zająć sie również budową. A hala zawsze będzie przydatna, dodatkowe miejsce pracy zawsze się przyda.
By Waldii87
#32387 Moim zdaniem warto inwestować w pozyskiwanie klientów. W zależności od branży, często potrzebujemy określonej grupy klientów. https://www.infobrokering.com.pl na stronie można wykupić dostęp do baz firm, które mogą zostać naszym potencjalnym klientem. To bardzo ułatwia pracę i przyspiesza proces rozbudowy firmy :)
By monikabert90
#33738 My również myślimy o rozbudowie naszej firmy, a konkretniej o zbudowaniu biurowca tuż obok naszego magazynu. Z tego,co widzieliśmy na http://depenbrock.pl/oferta/obiekty-biurowe-i-uslugowe, firma Depenbrock Polska, która projektowała i budowała nam halę magazynową, również zajmuje się budową takich obiektów. Mamy nadzieję, że będziemy równie zadowoleni, jak w przypadku hali :)
By Carghata
#34050 Rzeczywiście, to nie są łatwe sprawy, zarządzanie procesami w firmie w 'ręczny' sposób jest bardzo czasochłonne i nietrudno tu o popełnienie błędu. U nas korzystamy z tego systemu ERP http://www.unit4.com/pl/produkty/erp i od czau wdrożenia dużo czynności przebiega znacznie szybciej, az trudno uwierzyć ile kiedyś marnowało sie na to czasu.