Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By firena
#21317 Jeśli planujesz rozbudowę budynków weź pod uwagę konstrukcje których podstawą jest bloczek betonowy , można je oczywiście zamówić wraz z montażem a co ciekawe w dowolnym momencie można je zdemontować i np. przenieść w inne miejsce.
By ekspresja
#24297 Jesli myślisz o powiększaniu firmy to zastanów się też nad dobrą reklamą żeby zdobyć nowych klientów. Na przykład takie pokrowce reklamowe - http://www.izisport.pl/ to jest bardzo fajny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów
By czikita
#24367
SoniaK napisał(a):Zastanawiam sie nad rozbudową firmy. Szukam też do tego odpowiedniej firmy. Wstępnie udało mi się znaleźć tą zarzycki-konstrukcje.pl/oferta ktoś z was korzysta z ich pomocy ?


Hale stalowe, magazyny, chłodnie i tym podobne buduje też firma Frisomat jeżeli dobrze pamiętam to na ich stronie można zamówić sobie darmową wycenę hali, którą chcemy zbudować.
By PrezentyLubie
#26377 Pomagam mamie w zarządzaniu firmą, a właściwie halą produkcyjną. Obecnie jesteśmy na etapie rozbudowy i doradziłam mamie, aby zrobiła najpierw badania, oceniające stan techniczny hali, nim przystąpi do jej rozbudowy. Poczytałam tu i tam i powiedzcie mi co sądzicie o tej firmie > http://ndtgorka.com.pl/ ? Zaciekawiły mnie te badania nieniszczące. Miał ktoś takie przeprowadzone w swojej firmie ?
By MarekOz
#26402 Powiększyć firmę można poprzez reklamę. u mnie najskuteczniejszą metodą na reklamę firmy jest newsletter. wysyłam go poprzez platformę emu mail, ponieważ mają niskie ceny i łatwy panel obsługi mailingu. A moja firma się dzieki temu rozrasta.
By nboss
#26507 Przy rozbudowie firmy pomyśl o dobrych materiałach na wykończenie. Warto przejrzeć w sieci wszystko, od mebli biurowych po wyłączniki silnikowe . Dzięki temu będziesz mieć pewność, że cała twoja rozbudowa firmy jest na wysokojakościowych produktach.
By kretek
#26584 Biznes można rozwijać w wielu kierunkach i na wiele sposobów. Dużo jednak zależy od przeznaczonych na ten rozwój środków. Zwykle firmy wspomagają się pożyczką lub kredytem. Warto jednak pomyśleć o innych, mniej ryzykownych sposobach pozyskania kapitału, jak na przykład znalezienie inwestora. Mogą w tym pomóc specjaliści z firmy Blue Oak. Są rzetelni, terminowi i profesjonalni. Na stronie http://blueoak.pl/uslugi/pozyskanie_kapitalu dowiecie się o nich więcej.