Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By ferox
#24888 Przede wszystkim nie można poddawać się. Ostatnio czytałem o hucie w Częstochowie (też możesz zerknąć tu [url]http://slaskietrendy.pl/praca-w-hucie-czestochowa/[url]) i ona świetnie pokazuje, że nawet z dna można się odbić i osiągnąć duży sukces ;)
By aleksandra12
#25001 Ja ostatnio zauważyłam, że bez względu na to jaką firmę prowadzimy to warto zadbać o stronę internetową. Moim zdaniem to klucz do sukcesu. Z czystym sercem mogę polecić projektowanie stron Kraków https://heronart.pl/ Jestem przekonana, że każdy kto podejmnie z nimi współpracę będzie zadowolony. Mnie osobiście bardzo urzekły ich dotychczasowe realizacje.
By kretek
#25224 W takim razie na pewno przydadzą się porządne regały przemysłowe, które ułatwią zarządzanie przestrzenią oraz magazynowanie towaru. Dobrym wyborem będą innowacyjne rozwiązania firmy Metalsistem. Jakość ich produktów potwierdzona jest certyfikatami. Warto sprawdzić ich ofertę.
By sylwia4012
#25978 Jak już mowa o rozbudowie firmy to zerknij też sobie tutaj https://figura.team/oferta/projekty/ . To dobra i rzetelna firma, która wykonuje projekty konstrukcji stalowych, żelbetonowych, hal magazynowych czy wiele innych. Cieszą się naprawdę dobrymi opiniami więc o czymś musi to świadczyć. Można im zaufać.
By diament
#26280 Rozbudowując swoją firmę warto pomyśleć o zastosowaniu takich rozwiązań, które pozwolą nam zaoszczędzić pieniądze i czas. Bardzo opłaca się prowadzić księgowość firmy przez ten system księgowości internetowej http://wfirma.pl/ Ma on narzędzia, które umożliwiają wystawianie faktur, rozliczanie pracowników, zarządzanie magazynami. Jest to tanie a proste w obsłudze i wygodne rozwiązanie.
By MarekOz
#26410 Można też zacząć dobrze promować firmę w internecie, aby móc ja rozbudować i powiększyć, zwiększyć swoje zyski i sprzedaż. Ja na przykład wysyłam newsletter do swoich klientów i korzystam z fajnej platformy emu mail. dzięki niej każdy mail jest spersonalizowany, a klienci czują, że mail jest kierowany indywidualnie.
By Nameslow
#26851 Dla mnie rozbudowa firmy to przede wszystkim inwestycja w pracowników, bo nawet najlepsze sprzęty nie pomogą jak mamy słaby zespół. Ja staram się na bieżąco szkolić pracowników albo wysyłać ich na jakieś zewnętrzne szkolenia. Polecam też leasing pracowniczy, np. stąd: http://polandworkforce.com/leasing-pracowniczy/. Jest super jak macie niedobory w personelu, bo firma sama szuka pracowników za was i nie musicie się przejmować rekrutacją.
By Mardeen
#28681 Rozbudowa firmy to równiez nowe produkty, nowi pracownicy i finalnie klienci. warto inwestować w rożne formy reklamy. Ja na przykład bardzo lubię newsletter, który przynosi bardzo fajne rezultaty w postaci przekierowań na stronę sklepu. Używam do tego emu mail, bo to bardzo fajna i niedroga platforma.
By PrezentyLubie
#29117 Też rozbudowuję firmę i mam straszny bałagan. Planuję zostać w weekend i trochę to ogarnąć,
ale potrzebuje czegoś co mi to ułatwi. Co powiecie na tym aby zamówić kartony do pakowania ? Można zdecydować się na zamówienie na wymiar czy nadruki na kartonach, dzięki którym będę wiedziała gdzie co mam i uniknę w końcu tego uciążliwego bałaganu, który zajmuje się tylko więcej czasu na szukanie tego co jest mi w danym momencie potrzebne.