Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By nboss
#30053 warto zająć się sprzedażą poprzez internet. To z pewnością skusi wielu nowych klientów. Musisz również podpisać jakąś umowę z dobrym kurierem. Tanie przesyłki krajowe to podstawa, zerknij na https://www.szybkikurier.eu/kurier-dpd tutaj znajdziesz wycenę takiej wysyłki. Atrakcyjny jest również cennik DPD, który pozwala klientom na wybór dodatkowych opcji
By krejzolka
#30351 Również jestem zdania, że dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w przestrzeń magazynową i zainstalowanie takich, regałów, jak te http://nedcon.pl/produkty/regaly-polkowe/. Powiedzmy sobie szczerze, że często tylko brak miejsca hamuje nas przed rozwinięciem skrzydeł i wypłynięciem na szerokie wody biznesu.
By FranczeskaWil
#30594 gdy przybywa wam klientów na pewno musicie usprawnić wiele procesów w firmie. Sporo rzeczy możecie poprawić, zautomatyzować stosują rozwiązania od firmy https://nav24.pl Ich nowoczesne systemy i oprogramowania biznesowe na pewno sprawdzą się w wielu rodzajach biznesu, nawet tych najmniejszych :)
By baletnica
#30697 Ja właśnie chciałabym rozwijać swoją firmę i myślałam żeby od przyszłego roku otworzyć się na rynki zagraniczne. Na stronie: http://pchig.pl/import-z-chin/szkolenie/ znalazłam informację o szkoleniu odnośnie importu do Chin. Myślicie, że takie szkolenie będzie dla mnie przydatne? Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię.
By nala1
#30767 Bez porządnej księgowości można zapomnieć o rozwoju firmy. Dlatego tak ważny jest ten właściwy wybór - znajoma wybrała firmę księgowość Wrocław gdzie informacje o sytuacji ma niemalże na bieżąco.We własciwym czasie ma informację czy zakupy robić w bieżącym miesiącu czy w następnym. Jest to bardzo istotne wziąwszy pod uwagę to ,że zaoszczędzone pieniądze ponownie można zainwestować w firmie pzdr
By franksa
#32365 Oczywiście że tak. Jednak wprowadzając spore zmiany, inwestycją spore pieniądze w rozbudowę trzeba dobrze sobie to przekalkulować :) Ja teraz myślę o spróbowaniu współpracy z zachodem. Czytam właśnie o kwestiach transportu na http://astonpartner.pl/kilka-ciekawoste ... sportowej/ bo to właśnie chyba jest największe przeszkoda do tego.