Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By PrezentyLubie
#26353 Bardzo długo szukałam prawnika do rozwodu, dlatego zakładam ten temat. Bowiem wiem z czym wiążę się presja osiągnięcia tego co do nas należy, a jednocześnie smutek jaki towarzyszy podczas tej przykrej sytuacji. Chciałabym polecić mecenasa Budrewicza, który bez problemu poradził sobie z moją sprawą i w dodatku wspierał mnie przez cały ten beznadziejny czas.

By FranczeskaWil
#29073 Cieżka sprawa, ale w sumie jeżeli oboje dojdziecie do tego, że małżeństwo nie ma sensu i w pokoju się rozstaniecie to wcale nie musi być to niczym strasznym, jeżeli nie macie oczywiście dzieci... Mi udało się wcześnie zakończyć moje małżeństwo i bardzo szybko się pozbierałam. Z głupoty nawet założyłam konto na portalu randkowym https://www.mydwoje.pl/Test-Doboru-Partnerskiego i w sumie bardzo zadowolona jestem z tego :) Jestem już z nowo poznanym chłopakiem 3 miesiące i doskonale się dogadujemy ze sobą
By kacpeur
#29679 Dobrym podejściem do klienta, a właściwie brak traktowania w kategorii klient, a rzeczywistą pomoc znalazłem też u adwokat Wrocław rozwód. Jest to ciężki czas, szczególnie jeśli jest się stroną która nie chce rozwodu a zostaje postawiona przed faktem niejako dokonanym.