Dyskusje o prezentach ślubnych
By ElkaBelka
#35897 No sala to zawsze bardzo duży problem. Ja akurat miałam wynajęty pałacyk w mojej okolicy, ale wiem ile z tym szukania i problemów, tragedia po prostu. Organizacja wesel to najgorsze co mnie spotkało, dwa dni imprezy a rok przygotowań. Ale było warto dla tak wyjątkowego dnia.

By EdytaHUN
#36129 Tu się zgodzę, sale weselne na prawdę są problematyczne. Wybór jest po prostu zbyt gigantyczny, a terminy często nie pozwalają na nasze ulubione miejsce.
By Kalinka
#36204 Organizacja wesela to bardzo skomplikowana sprawa, przede wszystkim należy przygotować atrakcje dla gości, tak aby ci się nie nudzili i dobrze zapamiętali to wydarzenie. Ja znalazłam salę weselną, która pozwoliła mi wykonać pokaz fajerwerków na weselu. Coś takiego zostało doskonale zapamiętane przez wszystkich gości i wyglądało po prostu cudownie.
By UrbanUnicorn
#36402 No sala to przede wszystkim odpowiedzialny wybór i musi zostać właściwie dobrana względem ilości gości i atrakcji weselnych. Należy pamiętać, że taki wynajęty DJ na wesele musi mieć miejsce dla siebie i swojego sprzętu, a poza tym musi być miejsce na parkiecie. Jest to jedna z najważniejszych kwestii na każdym weselu, gdyż gwarantuje przede wszystkim dobrą zabawę gości. Dlatego też pamietajcie by przemyśleć swój wybór sali.
By Flambojantna
UrbanUnicorn napisał(a):No sala to przede wszystkim odpowiedzialny wybór i musi zostać właściwie dobrana względem ilości gości i atrakcji weselnych. Należy pamiętać, że taki wynajęty DJ na wesele musi mieć miejsce dla siebie i swojego sprzętu, a poza tym musi być miejsce na parkiecie. Jest to jedna z najważniejszych kwestii na każdym weselu, gdyż gwarantuje przede wszystkim dobrą zabawę gości. Dlatego też pamietajcie by przemyśleć swój wybór sali.

W pełni się zgadzam! Wybrany DJ na wesele musi mieć jak najbardziej komfortowe warunki do zabawiania tłumu, tak aby to jak najlepiej wyszło.
By karteluszka
#36552 Warto sprawdzić czy sala ma odpowiednie wyposażenie i serwuje smaczne dania np. przygotowywane metodą sous-vide. Pakowarka próżniowa umożliwia przygotowywanie dań i późniejszą obróbkę w cyrkulatorze. Jeżeli na weselu jest dobre żarcie to pół sukcesu. Polecam wybierać karty z sous-vide
By Tereska087
#36815 Każda sala weselna przede wszystkim powinna mieć odpowiednio dużo miejsca, żeby goście mogli się z niej swobodnie bawić. Przy omawianiu szczegółów z właścicielami warto zapytać czy zapewniają także jakieś dodatkowe atrakcje na wesele, dzięki którym będziecie mogli jeszcze bardziej uświetnić ten niezwykły wieczór.
By diament
#37246 Jesli chodzi o okolice Warszawy to Dom Weselny Astoria w Kaniach oferuje fajna sale weselna. Mozna tutaj zrobic swoje wesele. W okolicach Warszawy jest to jedno z fajniejszych miejsc. Uda nam sie tu zorganizowac wesele takie jakie chcemy.
By Kaczorek8
#37447 Hej! Jestem świadkową, organizuję właśnie wieczór Panieński nad morzem, trafiło na Gdańsk. Znalazłam już restauracje w której można również zorganizować wesele i chyba na to przystanę. Przedstawiłam do Pannie młodej i się zakochała w pomyśle. Jak chcecie to możecie podejrzeć sobie http://www.restauracjanadpotokiem.pl/wesela . Zaraz będzie tam Panieński, powiem Wam czy się udało :D
By dependa
#38498 Świetna sala na wesele w bielsku jest w Kameliowym Zakątku. Miałam okazję sie tam bawić i naprawdę wszystko dopięte na ostatni guzik. Sala przepiekna bardzo elegancko przyozdobiona, bardzo smaczne jedzenie,elegancko podane. Można było się świetnie bawić gdyż było dużo miejsca do tańca. Dużym plusem jest to że można zakwaterować gości w hotelu obok.Więc można nawet zorganizować wesele z drugiego końca kraju i nie będzie z tym żadnego problemu.