Dyskusje o prezentach ślubnych
By ElkaBelka
#35897 No sala to zawsze bardzo duży problem. Ja akurat miałam wynajęty pałacyk w mojej okolicy, ale wiem ile z tym szukania i problemów, tragedia po prostu. Organizacja wesel to najgorsze co mnie spotkało, dwa dni imprezy a rok przygotowań. Ale było warto dla tak wyjątkowego dnia.

By EdytaHUN
#36129 Tu się zgodzę, sale weselne na prawdę są problematyczne. Wybór jest po prostu zbyt gigantyczny, a terminy często nie pozwalają na nasze ulubione miejsce.
By Kalinka
#36204 Organizacja wesela to bardzo skomplikowana sprawa, przede wszystkim należy przygotować atrakcje dla gości, tak aby ci się nie nudzili i dobrze zapamiętali to wydarzenie. Ja znalazłam salę weselną, która pozwoliła mi wykonać pokaz fajerwerków na weselu. Coś takiego zostało doskonale zapamiętane przez wszystkich gości i wyglądało po prostu cudownie.
By UrbanUnicorn
#36402 No sala to przede wszystkim odpowiedzialny wybór i musi zostać właściwie dobrana względem ilości gości i atrakcji weselnych. Należy pamiętać, że taki wynajęty DJ na wesele musi mieć miejsce dla siebie i swojego sprzętu, a poza tym musi być miejsce na parkiecie. Jest to jedna z najważniejszych kwestii na każdym weselu, gdyż gwarantuje przede wszystkim dobrą zabawę gości. Dlatego też pamietajcie by przemyśleć swój wybór sali.
By Flambojantna
UrbanUnicorn napisał(a):No sala to przede wszystkim odpowiedzialny wybór i musi zostać właściwie dobrana względem ilości gości i atrakcji weselnych. Należy pamiętać, że taki wynajęty DJ na wesele musi mieć miejsce dla siebie i swojego sprzętu, a poza tym musi być miejsce na parkiecie. Jest to jedna z najważniejszych kwestii na każdym weselu, gdyż gwarantuje przede wszystkim dobrą zabawę gości. Dlatego też pamietajcie by przemyśleć swój wybór sali.

W pełni się zgadzam! Wybrany DJ na wesele musi mieć jak najbardziej komfortowe warunki do zabawiania tłumu, tak aby to jak najlepiej wyszło.
By karteluszka
#36552 Warto sprawdzić czy sala ma odpowiednie wyposażenie i serwuje smaczne dania np. przygotowywane metodą sous-vide. Pakowarka próżniowa umożliwia przygotowywanie dań i późniejszą obróbkę w cyrkulatorze. Jeżeli na weselu jest dobre żarcie to pół sukcesu. Polecam wybierać karty z sous-vide
By Tereska087
#36815 Każda sala weselna przede wszystkim powinna mieć odpowiednio dużo miejsca, żeby goście mogli się z niej swobodnie bawić. Przy omawianiu szczegółów z właścicielami warto zapytać czy zapewniają także jakieś dodatkowe atrakcje na wesele, dzięki którym będziecie mogli jeszcze bardziej uświetnić ten niezwykły wieczór.