Dyskusje o prezentach ślubnych

By aguś1
#26682 Tutaj http://hotelnabloniach.pl/blog/jak-wybr ... na-wesele/ macie wiele naprawdę dobrych i pomocnych rad dot. wyboru sali na wesele. Uważam, że warto się nimi kierować. Wygląda sali, to nie wszystko. Wiele osób często traci czas na bezsensowne jeżdżenie i oglądanie każdej sali w okolicy. Można bowiem z powodzeniem zawęzić takie poszukiwania.
By zatroskanaja
#26728 Gdybyście potrzebowali naprawdę ładnych zaproszeń ślubnych to zobaczcie tu http://www.diamond-wedding.pl/ Bardzo ładne kolekcje zaproszeń ślubnych. Ja wybrałam kolekcję Transparent. Po wybraniu wzorów, można też dołączyć listę gości. Oszczędzi się czas i nie trzeba odręcznie wypełniać. Ja już po 5 dniach miałam wszystkie zaproszenia pięknie wypełnione. Zostawiłam sobie parę sztuk inblanco, to tak gdyby się przez sklerozę kogoś pominęło przy układaniu listy.
By KeKuLski
#26764 Hej,
jeśli planujecie swoje wesele to mogę polecić świetne gadżety weselne https://www.victoriacoburg.pl/akcesoria-i-dodatki.html znajdziecie tu przeróżne dodatki i ozdoby bez których wasze wesele nie może się odbyć. Głównie polecam wachlarze i wizytówki :D życzę udanej imprezy!
By Irmina66
#27409 Polecam skorzystanie z tej stronki http://www.lokale-wesele.pl/%C5%81%C3%B ... selne.html duża ilość propozycji w każdym mieście, dokładne opisy i galerie każdej sali weselnej wraz z opinią innych klientów. W jednym miejscu można znaleźć sporo ciekawych miejsc. Mnie osobiście ta stronka wiele razy pomogła w znalezieniu czegoś fajnego na imprezę.