Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By tares1
#20850 Jaki komis samochody jest najlepszy w Polsce ? Ostatnimi czasy byłem na kupnie samochodu i wpadłem na wyśmienitą ofertę jaką jest samochody poleasingowe honda warszawa sami zobaczcie na ich genialną ofertę, niezłe ceny dają na używane auta które są jak nowe !

By Golderniejak
#26299 Ja akurat nie kupowałam w komisie, tylko w salonie i nawet nie było tak drogo. Wykupiłam też od razu autocasco, bo jednak boję się, żeby coś się mojemu samochodowi nie stało. A gdyby się stało, to wolę mieć się do kogo zwrócić. Najlepszą ofertę na ubezpieczenia ac znalazłam na porównywarce: https://www.ceneo.pl/Ubezpieczenia_OC_i_AC . Początkowo chciałam iśc do agenta, ale kuzynka pokazała mi te stronę. Posprawdzałam ją i udało mi się coś wybrać.
By ekspresja
#28167 według mnie nie ma reguły, jedna kobieta czuje się dobrze w mniejszym a inna w większym aucie. Ja lubię bardzo SUVy, takie jak peugeot 3008 - i nie mogłabym jeździc mniejszym autem, w takich czuje się dobrze i uważam ze są najwygodniejsze
By ferox
#29116 Zanim kobieta wsiądzie do samochodu, powinien on być dokładnie sprawdzony przez serwis - http://frosttruckserwis.pl/. Zwłaszcza jeżeli jest kupowany używany. Z doświadczenia wiem, że to bardzo uspokaja kobiety i pewniej czują się za kółkiem wtedy ;)
By aleksandra12
#29128 Bez względu na to czy samochód miałby być dla kobiety, czy dla mężczyzny to ja osobiście wybrałabym BMW. Jestem zdania, że są to najlepsze samochody dostępe na rynku. Nie wiem czy wiecie, ale https://www.bmw-team.pl/xokazji posiada aktualnie ciekawe promocje. Na przykład rocznik 2017 do 40 tysięcy pakietów korzyści, czy też specjalna oferta dedykowana firmom.