Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By SoniaK
#20427 Zazwyczaj jest tak, ze jeżeli stać Cię na nowy samochód to kupujesz nowy. Jednak przy zakupie samochodu trzeba o bardzo wielu rzeczach pamiętać. Warto też dużo czytać by zorientować się na co masz zwrócić uwagę, na tym blogu https://nocar.pl/blog/ ja znalazłem wiele odpowiedni na nurtujące mnie pytania.

By firena
#21521 Dokładnie, jeżdżę od zawsze używanymi samochodami i wcale nie narzekam, a wręcz przeciwnie. Dla większej oszczędności zdecydowałam się na montaż zestawu Optima w warsztacie który znalazłam na tej stronie http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat i od tamtej pory mało wydaję na paliwo
By stejsi
#21877 Zdecydowanie wolała bym nowy samochód, który jest bezpieczniejszy, wygodniejszy itp. Ostatnio oglądałam ciekawe modele Mazdy https://boltowicz.mazda-dealer.pl/modele/mazda3 Ciekawa propozycja na nowe auto, jak i dla początkujących jak i dla tych zawodowych kierowców.
By choiceoflife
#22465 U mnie podczas szukania samochodu wybór padł na ofertę: http://www.master1.pl/o-nas/, czyli w sumie auto używane, ale przynajmniej takie, co do którego historii mam pewność. Poprzednie kupowaliśmy od handlarza i to, co opowiadał, a to co później wyszło "w praniu" to był dwie różne rzeczy. Wiadomo, że zawsze może być coś do zrobienia przy samochodzie, ale jeśli zaraz po zakupie musimy wydawać pieniądze na naprawy, to przyznam, że średnio mi się to podoba!
By Tanrynang
#22816 Niezależnie od tego jaki samochód kupimy, o każdy trzeba dbać tak samo. Dlatego właśnie ja używam kosmetyków do aut z najwyższej półki kupowanych w tym sklepie http://www.oximo.pl/ . Świetnie się spisują i według mnie są to na pewno jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Jak nie wierzycie to sprawdźcie sami!
By Suzanne
#24040 Niezależnie od tego, czy wybierzemy nowy czy używany samochód, po jego zakupie warto wiedzieć, jakich formalności należy dopełnić. Są one dobrze opisane na https://podpowiadamy.pl/co-po-zakupie-a ... uzywanego/ . Warto przeczytać, żeby nie być zaskoczonym.
By olgaa884
#24316 Wybrałabym używany, konkretniej kilkuletni model renomowanego producenta - taki samochód nadal jest w dobrym stanie, a kosztuje stosunkowo niewiele. W sieci można takich znaleźć całkiem sporo, choćby na https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Pojazdy konkretnie to poleasingowe, zarówno osobowe, jak i dostawcze i inne - warto przejrzeć.
By Anna
#24667 Wdaje mi się, że najlepsze są samochody, które mają kilka lat: 2 lub 3. Nie są one zniszczone, jeżdżą jak nowe,a ich cena jest dużo niższa . Watro też przed kupnem zapoznać się z ofertami ubezpieczalni. Kiedy już wybierzemy jakąś dobrze jest trochę o niej poczytać i zapoznać się z opiniami na jej temat, można to zrobić np. na tej stronie https://najtaniejuagenta.pl/gothaer/