Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Anna
#24790 Samochód jako prezent na pewno zrobi furorę to na pewno. Warto może porozmawiać też z tą drugą osobą jakiego typu auta preferuje (luźna rozmowa oczywiście, żeby niczego nie podejrzewała).
Warto też od razu rozejrzeć się za odpowiednio dobranym ubezpieczeniem OC/AC - ja polecam to: https://najtaniejuagenta.pl/liberty-ubezpieczenia/. Bo skoro już kupujemy samochód to fajnie by było jakby już był ubezpieczony i osoba obdarowywana nie musiała się tym zajmować ;)

By truska
#26361 Nie pogniewałabym sie za taki prezent, choć mi się marzy akurat mazda cx-5, ta nowsza wersja, kiedyś służbowo jeździłam wcześniejszą i byla jak marzenie, ta jest jeszcze bardziej udoskonalona, wiem ze jest cichsza, a mazda jest znana też z dobrych silników, design też wpada w oko, tego auta nie sposób pomylić z inną marką
By Jarosław87
#28425 Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent to mogę polecić Ci sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę jakiś genialny prezent do tego paczka przychodzi zazwyczaj na następny dzień ;)
By zeneta
#30726 A co sądzisz o Renault Twingo? Te nowsze są naprawdę bardzo, ale to bardzo fajne. Ostatnio byłem ze swoim starym Renault na warsztacie w http://www.renault.dyszkiewicz.pl/mechaniczny.html i zobaczyłem ofertę, jaką mają na stronie internetowej. Nowe Renault Twingo można tam dostać już za 36 900 zł! Wydaje mi się, że oferta jest rewelacyjna i śmiało mogę Ci ją polecić. Ja ostatecznie zrezygnowałem, ponieważ potrzebuje dużego, rodzinnego samochodu (który również kupię u wyżej wspomnianego dealera), ale siostra mojej żony jeździ takim Twingo i mogę śmiało je polecić!
By Amanda
#36788 Ja słyszałam, że dobrą ofertę mają salony Bawaria Motors BMW, znajdziesz je w czterech miastach w Katowicach, Gdańsku, Warszawie i Jankach, więc na pewno do któregoś z nich będziesz miał dobry dojazd. Jeśli chodzi o szczegóły, to szukaj na ich stronie. Warto umówić się na spotkanie i zapoznać z ich ofertą a przy okazji skorzystać z jazdy testowej. Niektóre naprawdę kosztują bardzo fajne pieniądze w takim wyposażeniu o którym inne tańsze modele mogą zapomnieć.