Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Anna
#24790 Samochód jako prezent na pewno zrobi furorę to na pewno. Warto może porozmawiać też z tą drugą osobą jakiego typu auta preferuje (luźna rozmowa oczywiście, żeby niczego nie podejrzewała).
Warto też od razu rozejrzeć się za odpowiednio dobranym ubezpieczeniem OC/AC - ja polecam to: https://najtaniejuagenta.pl/liberty-ubezpieczenia/. Bo skoro już kupujemy samochód to fajnie by było jakby już był ubezpieczony i osoba obdarowywana nie musiała się tym zajmować ;)

By truska
#26361 Nie pogniewałabym sie za taki prezent, choć mi się marzy akurat mazda cx-5, ta nowsza wersja, kiedyś służbowo jeździłam wcześniejszą i byla jak marzenie, ta jest jeszcze bardziej udoskonalona, wiem ze jest cichsza, a mazda jest znana też z dobrych silników, design też wpada w oko, tego auta nie sposób pomylić z inną marką
By Jarosław87
#28425 Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent to mogę polecić Ci sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę jakiś genialny prezent do tego paczka przychodzi zazwyczaj na następny dzień ;)