Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Hubibubi
#19344 Jeśli się tym interesuje na pewno się ucieszy tylko musisz mieć pewność, że kupujesz dobre odżywki ;)

By dope1
#19355 Może kup mu voucher na trening personalny, np. http://mindyourbody.pl ? Trener najlepiej dobierze suplementy w zależności od obranych celów, nie ma co kombinować na własną rękę :)
By Vasquez21
#22148 Suplementy... ? przecież to sama chemia, nie warto truć się takim świństwem. Lepiej jest jak postawi się na naturalne produkty.

__________________________________________

http://luka-krakow.pl
By Aini
#22169 Sportowcy, szczególnie ćwiczący na siłowni używają takich jednak, mój brat takich używa, choć bez przesady
By nikita3
#24640 Jeżeli poważnie myślimy o siłowni, to warto znaleźć studio treningu personalnego gdzie uzyskamy odpowiednią pomoc w temacie. Ważne aby doświadczona osoba kierowała naszym treningiem, dobierała wszystko pod naszą budowę ciała, organizm.
By czarko
#25545 Mi na szczescie pomoc trenerow personalnych nie byla potrzebna z reszta tak samo jak karnet na profesjonalna silownie bo ktoregos dnia w sklepie https://www.domenasportowa.pl/ znalazlem swietna promocjce na laweczke i hantle i pomyslalem ze stworze sobie u siebie wlasna silownie i byl to najlepszy pomysl jaki zrealizowalem! Dzis cwicze juz drugi rok i silownia znacznie sie rozrosla jesli chodzi o sprzet ;)
By wiolasa
#26950 Miałam bardzo podobnie jak ty, bo mi też pomoc żadnych trenerów czy innych specjalistów okazała się ostatecznie po prostu niepotrzebna. Na szczęście miałam tą przyjemność, że udało mi się w sieci trafić na tak ciekawe i merytoryczne portale internetowe jak ten http://ruszajpozdrowie.pl/pelna-regener ... -treningu/ , gdzie poznałam różne sposoby ćwiczeń i metody rozciągania po wysiłku, a to jest moim zdaniem najważniejsze!! :)
By Janek1994
#26982 Jeśli znasz się na tym temacie i ogarniasz co Twój facet może potrzebować to spoko, jednak ja bym polecał taki elektryczny shaker do odżywki białkowej ;) Dużo łatwiej się go myje i w kilka sekund idealnie miesza proch ;p http://smartgift.pl/wszystkie-produkty/404-kubek-power-mixer-maxi.html
Właśnie taki ja dostałem od dziewczyny i jestem mega zadowolony ;p