Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By diament
#29045 Od dawna chodzicie na siłownię? Dobrą opcją dla początkujących jest zapisanie się na treningi z trenerem personalnym https://trener-piotrderylo.pl Ten ma duże doświadczenie i zmotywuje was do ćwiczeń. I można szybko zmienić swoją sylwetkę.
By uberta
#29833 Dobrze by było poszukać trenera personalnego zeby dostosował treningi do twoich mozliwości. Przy okazji mozesz z nim porozmawiać o diecie i ewentualnych suplementach. Ja swojego trenera znalazłam dzięki platformie: https://sportbm.pl/ .Dzięki temu mam z nim stały kontakt:)
By Blesik
#30399 Myślę, że warto popytać w tym temacie wśród znajomych. Jest to dość dobre rozwiązanie ;)
By alissa
#30472 Wydaje mi się, że takie rzeczy jednak każdy powinien kupować sobie sam.
By Bella89
#30623 A czy oprócz chodzenia na siłownie uprawiacie jeszcze jakieś sporty? Na co najbardziej przywiązujecie wagę? Mój chłopak ostatnio zapisał się na zajęcia grupowe z kettlebell http://www.gymfight.pl/kettlebell/ i jest bardzo zadowolony. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają godzinę. Z pomocą instruktora można się nauczyć postaw tak samo jak zaawansowanych technik.
By Brayank9
#30630 Ja to na szczęście nie muszę nigdzie chodzić, wszystkie ćwiczenia mogę załatwić w domu. Moja domowa siłownia coraz bardziej się powiększa. Zamawiałem ostatnio nawet maty ochronne od https://powerrubber.com Zabezpieczenie podłogi w domu jest mega ważne.
By gigi22
#30633 Siłownia to bardzo fajne rozwiązanie jeśli chcemy spalić trochę kalorii