Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By adik356
#34054 Uczęszczając na siłownię najważniejsze jest aby robić to z głową. Mam na myśli to, że nie można od siebie zbyt dużo wymagać i zbyt często tego robić. A żeby mieć pewność, że robimy to dobrze, najlepiej jest skorzystać ze strony: https://jakzbudowacmase.wordpress.com , gdzie o budowie masy mięśniowej można dowiedzieć się na prawdę dużo.

By paniola
#34090 Zawsze przegrywałam w walce z kilogramami, ae postanowiłam z tym walczyć. lSiłownia od jakiegoś czasu stała sie moim drugim domem, postanowiłam że czas zmienić coś w swojej sylwetce i odzywianiu. Postanowiłam także zakupić black mamba spalacz https://bodyshock.pro/product-pol-172-B ... A-EPH.html Kluczem do sukcesu spalacza Black Mamba jest wiele szlaków biochemicznych. W przeciwieństwie do innych produktów, które próbują spalić masy tłuszczu przez jeden szlak biochemiczny, Innovative Black Mamba działa przy użyciu wysoce zaawansowanych działających na wielu płaszczyznach składnikach, które osiągają wysoką skuteczność działania.
By klerry
#34134 A co sądzicie o domowej siłowni? Znalazłem na stronie https://www.domenasportowa.pl/ bardzo ciekawą ławeczkę, gryfy i obciążenie na promocji i teraz się zastanawiam czy warto w domu ją zacząć robić. Z czasem dokupie sobie więcej rzeczy, ale przynajmniej bede miec zawsze na miejscu jakie jest wasze zdanie?
By adik356
#34394
stejsi napisał(a):Dużo osób źle wykonując ćwiczenia może poważnie uszkodzić swoje stawy, w takim przypadku potrzebna jest rehabilitacja. Mój kolega coś takiego przechodził i pomogli mu oni http://www.sport-med.pl/leczenie/rehabilitacja-sportowa W sporcie nie trudno o kontuzję.

W Radomsku Forma specjalizuje się w takich profilaktycznych działaniach, a ich rehabilitacja jest na wysokim poziomie. Pracuje tam sztab specjalistów, którzy wiedza jak doprowadzić pacjenta do stanu sprzed urazu le i nauczyć jak żyć, by kontuzji było jak najmniej, także przy sportach siłowych
By natalia77
#34426
rachelka napisał(a):hej, chciałam kupić mojemu chłopakowi paczkę suplementów dla kulturystów z okazji jego urodzin, myslicie że to dobry pomysł na prezent?


Jeżeli chodzi na siłownię i zajmuje się tym poważnie to jak najbardziej odpowiednia suplementacja mu się przyda. A takie zabawki są niestety drogie.
By pannczo
#34466 Zakup takich suplementów to nie jest taka prosta sprawa- najlepiej zapytać o radę jakiegoś specjalisty.
By KubaSt
#34474 Takie suplementy mogą być dobrym pomysłem, ale może warto pomyśleć o jakimś karnecie na siłownię. Ja na jego miejscu cieszyłbym się np. z karnetu na tą siłownię https://reshape.pl/centrum, bo będzie to najlepsza siłownia w moim mieście, dlatego jak dla mnie taki prezent byłby najlepszy.