Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By Telena
#700 Chciałabym mojej koleżance na wieczór panieński dać prezent (i zorganizować to) w postaci skoku na Bungee. Na maksa szalony prezent - Mam tylko obawy, że po prostu nie skoczy - i co wtedy? Trochę będzie niewypał. Jak myślicie czy taki prezent jest dobrym pomysłem?

By balance
#1773 No pomysł szalony, nie powiem, nie powiem. Wtedy będzie miała presje żeby skoczyć mimo wszystko ;) A czy ta koleżanka lubi tego typu sporty, albo w ogóle ryzyko? Myślała kiedyś w ogóle o fakcie żeby skoczyć albo brała go pod uwagę? Bo jeśli jest osobą, która wszystko ma zaplanowane, nie lubi niepotrzebnego ryzyka i w ogóle to nie ma się co porywać raczej na taki prezent. Ale jeśli kiedyś się nad tym zastanawiała... to może warto zaryzykowac ;)
By Jagoda
#1923 Moim zdaniem, jeśli zdecydujesz się na taki prezent to najpierw powinnaś zapytać się koleżanki czy odważy się skoczyć, bo tak to pieniądze pójdą w błoto a na dodatek zostaniesz bez prezentu...
By calora
#16611 Oj nie wiem czy jest to taki dobry pomysł na wieczór panieński. Jeśli dziewczyna jest bardzo pewna siebie to faktycznie możes się nad czymś takim zastanowić. Jeśli jednak jest nieśmiała i leniuch to odpuściłabym sobie.

Uwazam,ze zawsze lepiej jest podarować jakiś śmieszny gadżet. Na tej stronie jest spora kopalnia takich gadżetów:
http://www.goodies.pl/387-prezenty-dla-szefa

Świetne są na przykład świece yankee candle:
Obrazek
By karmelka
#17593 Hmm chyba bym się trochę obawiała, że przyszła panna młoda nie skoczy. Sama zresztą bym nie skoczyła, bo ma lęk wysokości ;) Jesteś pewna, że ona nie ma? Jak szukasz jakiejś takiej atrakcji z adrenaliną, to może pewniejszą opcją będzie przejażdżka Ferrari, np. https://jazdamarzen.pl/ . Nie trzeba jechać szybko, lęk wysokości przeszkadzać też nie będzie, a wrażenia niezapomniane :)