Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny
By panna_matti
#8231 mój przyjaciel chce kupić swojemu synowi skuter z okazji 18-stych urodzin, wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że to jakiś bardzo dobry skuter, chyba coś z Kawasaki za około 19 tys. zł i zastanawiam się czy nie jest to już przesada, co o tym sądzicie?

By giftrun
#8362 Kurcze, jakbym dostał na swoją osiemnastkę skuter, to byłbym przeszczęśliwy. Jasne, że kupować:)
By blanka
#8918 Sama oczywiście chciałabym dostać taki prezent na 18 urodziny ale ponieważ moja osiemnastka była już dawno i zmieniło mi się podejście - swojemu dziecku bym skutera nie kupiła. Przynajmniej nie, jeśli mieszkałabym w mieście, a dziecko miałoby jeździć ulicami, teraz za dużo wariatów a jednoślady niewidoczne, już prędzej kupiłabym jakiś mały samochód - skoro do dyspozycji jest aż 19 tys. to jeszcze do tego kurs prawa jazdy.
By olawmodzie
#9128 Zamiast skutera można wybrać poszukać do jazdy auto bez prawa jazdy. Jest bardziej praktyczne, na przykład zimą. I wtedy idąc na kurs prawa jazdy, będzie łatwiej zdać egzamin i przesiąść się do normalnego samochodu. Ktoś taki kupował?
By Blugi
#11385 Pewnie że nie przesada, Kawasaki to bardzo fana marka. Tylko zazdrościć jubilatowi takiego prezentu
By aleksandra12
#27390 Może zamiast skutera na 18-nastkę , warto pomyśleć o prawo jazdy? Zauważyłam, że takie prezenty są coraz to popularniejsze, ale nie to jest w tym najważniejsze tylko fakt iż jest to bardzo przydatna rzecz. Lepiej prawo jazdy zrobić odrazu, niż zwlekać. Nie wiem czy słyszeliście o szkole Mega Jazda? Mają bardzo dużą zdawalność, a poza kursem oferują także jazdy doszkalające http://www.mega-jazda.pl/jazdy-doszkalajace/ .