Dyskusje o prezentach ślubnych
By lolitka45
#12244 hej,
Szybkie pytanie: Myslicie, ze dobrym pomyslem bedzie kupienie ekspresu do kawy na prezent slubny? Co wiecej widzialam swietna cene na stonie sknerus.pl, ale nigdy sie tam nie bawilam. Poradzcie cos na temat prezentow i czy wygraliscie cos na tej stonie? :D

By julka23
#12359 ja polecam licytacje na tej stronie, naprawde mozna duzo zaoszczedzic i wygrac :) sama zawsze tam licytuje prezenty na swieta :)
By lolitka45
#12672 dziekuje za pomoc :) wlasnie wylicytowalam tam swietne kino domowe dla nich :) teraz tylko czekac na paczke:)
By karmelka
#16848 W sumie dobry pomysł, o ile masz pewność, że pije kawę ;) Bo nie każdy pije, np. mój mąż w ogóle nie lubi kawy. Też można pomyśleć o jakimś większym prezencie i złożyć się w kilka osób, np. na pralkę. Candy ma fajne w ofercie, teraz mają jakąś pralkę, którą można sterować przez aplikację w telefonie http://candysimplyfi.com/?changelang=pl .
By Maciej1991
#28229 Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu ślubnego to mogę szczerze polecić sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę coś genialnego do tego ekspresowa dostawa-zazwyczaj paczka przyjeżdza na następny dzień ;)