Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By basiam
#17053 Czy warto brać kredyt na ślub czy lepiej sobie darować zadłużanie przed ślubem? Bo ja właśnie się zastanawiam nad taką opcją. Nawet sie rozglądałam i podoba mi się ich https://kredyt123.pl/ oferta. Polecacie ten kredyt? Co myślicie o kredytach na ślub?

By bidon
#25211 Ja zdecydowanie polecam kredyt na wesele. jest to najwazniejszy dzien w zyciu i zorganizuj tak żeby zapamietac go do konca życia! a jesli chodzi o kredyt https://kredyt123.pl/ to Ci polecam! Fajny i sprawdzony kredyt!;) przy okazji życze wszystkiego dobrego na nowa drogę zycia
By Mardeen
#25525 Oczywiście, że nie warto! Po co zaczynać życie z kredytem na start. Jak nas nie stać na wielkie wesele, to organizujemy przyjęcie. My tak zrobiliśmy. Mieliśmy małe przyjęcie w gronie rodziny w Chacie z Zalipia w Katowicach. To piękna restauracja i mają tam smaczne jedzenie.
By sasza
#26330 Uważam, że powinniśmy raczej mierzyć siły na zamiary. Jeśli nie stać nas na wielkie wesele to możemy wyprawić mniejsze przyjęcie. Na stronie http://www.moj-slub.com/ znajdziecie mnóstwo inspiracji dotyczących organizacji. Myślę, że dzięki nim może udać się Wam zaoszczędzić parę groszy.
By adik356
#28875 Zamiast kredytu lepiej zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jednym z portali pośredniczącym pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami jest https://monebay.pl/ - znajduje się na nim kalkulator, umożliwiający oszacowanie kosztów pożyczki i wysokości raty.