Dyskusje o prezentach ślubnych
By mirellka0
#32573 szczerze mówiąc wiele informacji można uzyskać od obsługi salo gdzie robi się wesele. Mój brat jak robił niedawno u http://www.rozdroze.lubin.pl/ to dostał namiary na kamerzystę i na zespół ;) pojechał zapoznać się z ich ofertą i akurat spodobała mu się i ich wybrał wiec nie musiał już szukać ;)

By sasza
#32972 A co z innymi kwestiami? Takimi jak chociażby zaproszenia? Czy macie już coś wybrane w tej kwestii? Jeśli mogę coś podpowiedzieć to wydaje mi się, że taki wzór przypadnie gościom do gustu: https://www.zapi.pl/zaproszenia-slubne/386-zaproszenie-slubne-w-stylu-boho-z-piorami.html. Styl boho jest obecnie naprawdę modny.
By mondrala
#33428 Jezeli chodzi o ślub to polecam Ci piękny hotel na wesele ten tutaj hotel na wesele Posiada piękną salę weselną, jest to chyba jeden z ładniejszych hoteli na wesele jakie znam :) Warto się zapoznać z ofertą tego hotelu :) Dzięki niej na pewno będziesz bardzo zadowolony.
By Mimichaska
#33503 Myśleliście juz o jakiś atrakcjach na ślub? Ja jeszcze nie jestem pewna na co postawić. Czytam już na http://fotobudazwooda.pl/jak-urozmaicic ... -czesc-ii/ o różnych opcjach i chyba fotobudka będzie jedną z najlepszych opcji. Barman jest fajny, ale troszkę wydaje mi się za drogi jak na taką właśnie usługę.
By wiolasa
#33611 Wydaje mi się, że rzeczywiście jest to dobry pomysł, jednak najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego miejsca ! Ze swojej strony mogę Wam polecić zajrzeć na stronę http://hotelveneciapalace.pl/ . Miałam okazję dwukrotnie bawić się na weselach organizowanych przez ten Hotel i za każdym razem byłam zadowolona. Mam nadzieję, że ktoś z Was skorzysta na tym wpisie i weźmie tą ofertę chociażby do porównania z innymi ;)