Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Zdrojewska
#24013 Osobiście nie ograniczam się tylko do jednej kuchni i staram się szukać rozmaitych inspiracji kulinarnych. Ostatnio dla przykładu trafiłam na taki przepis: http://rybyswiata.pl/ryby-slonowodne/zupa-rybna-z-ananasem/. Chwilę zastanawiałam się nad tym, czy ma to sens. I co się potem okazało? Była to jedna z najlepszych zup jakie w życiu zjadłam. Polecam każdemu spróbować czegoś tylko tak z pozoru egzotycznego. Na pewno nie pożałujecie, kiedy spróbujecie tej potrawy.
By tytus12
#24232 A ja generalnie kocham dobre jedzenie bez rozgraniczania tego na taką, czy taką kuchnię :-) Kocham wszystko co smaczne. W domu też staram sie gotować dobrze, żeby wszystkim smakowało. Dlatego co rusz wyszukuję jakichś kulinarnych ciekawostek - czy to nowe przepisy, czy nowe akcesoria kuchenne na https://dogotowania.pl/ tudzież innym sklepie z art. kuchennymi i często wprowadzam do kuchni coś nowego... W kuchni nie może być mowy o nudzie.
By biedroska
#24262 ja też bardzo lubię smaczne jedzenie, zresztą kto z nas nie lubi. Ostatnio bardzo posmakowało mi jedzenie w restauracji Chata z Zalipia w sarnowie. Byłam tam przypadkiem, a zostałam częstym gościem. Teraz zaglądamy tam praktycznie raz w tygodniu.