Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej

By miriamart
#6377 Ze śmiesznym prezentem dla szefa czy szefowej to bym uważała bo może być kwas jeśli śmieszą was inne rzeczy...
Najlepiej coś neutralnego i żeby wyglądało kosztownie żeby szef nie czuł się ponizony prezentem który jest żle czy licho wykonany.
Fajne prezenty dla szefa to takie które wyglądają naprawdę dobrze i nie sa masową chińska produkcją dostępną niemalże wszędzie.
By cherycherylady
#7255 No tak, zależy jakie masz układy z szefem i na ile sobie możesz pozwolić. Ostatnio z ekipą naszemu zakupiliśmy zegar z chaotycznymi cyferkami, gdyż jest spóźnialski, sam się do tego przyznaje, więc zaryzykowaliśmy. Prezent chyba mu przypadł do gustu, powiedział wręcz że zawsze o takim marzył :)
Lecz można zrobić jeszcze radykalniejsze posunięcia co do wyboru, prezent dla Szefa może być oryginalny:)
By kasjopea
#8010 Raczej ze śmiesznym prezentem bym nie ryzykowała. Nigdy nie wiadomo czy traficie w poczucie humoru Waszego szefa, a jeśli nie...no to cóż...szczerze mówiąc współczuję Wam z całego serca. Poważny, elegancki i stonowany prezent to zdecydowanie bezpieczniejsza opcja. Dobrym pomysłem może być jakiś trunek. W internecie istnieje mnóstwo artykułów nt. tego jaki alkohol wybrać w prezencie dla szefa. Warto zasugerować się zamieszczonymi tam poradami, aby nie popełnić żadnego faux-pas i wciąż utrzymać dobre stosunki ze swoim przełożonym.
By Rekin
#13233 My mamy szefa "narzekającego" Ma co prawda poczucie humoru ale ciągle narzeka jak musi coś w parku maszynowym naprawiać albo wymieniać ;) Więc chcemy mu kupić coś co pozwoli mu odetchnąć. Opony PrestigeTyres do wózka widłowego. Ostatnio strasznie narzekał że znowu opony zniszczone i trzeba wymieniać ;) Więc dostanie trwałe i solidne opony na urodziny .
By sandra111
#14034 Prezent tylko poważny. Bałabym się dowcipkować. Nie wiadomo jak szef może żart odebrać. Postawiłabym na prezent praktyczny, pomocny. Na przykład nowy program do wystawiania faktur https://www.mega-tech.com.pl/programy-do-faktur/ Da się też szefowi do zrozumienia ze traktuje się firmę poważnie i zależy nam na jej rozwoju. Do tego może być jakaś drobnostka mniej oficjalna.
By slpstl
#14057 Dla szefa tylko i wyłącznie prezent na poziomie. Moim zdaniem idealnym prezentem biznesowym jest szklany wizytownik dostępny na www.stylovo.com. Jest niesamowicie elegancki, naprawdę świetny substytut oklepanych już długopisów, książek o Jobsie czy kolejnych butelek whisky.