Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Mika
#482 Jaki prezent powinno się dawać dla szefa (lub szefowej, jak ktoś ma to szczęście) - czy wypada dać coś śmiesznego czy raczej eleganckiego i stonowanego?

By Staś
#492 To zależy jakiego masz szefa.. Jeśli jest poważną osobą, która ma kiepskie poczucie humoru to daruj sobie śmieszne prezenty. Kup coś eleganckiego, może jakieś pióro czy coś praktycznego do biura.
By karma
#513 Właśnie...wszystko zależy od szefa. Jeśli ma poczucie humoru to fajnie dać coś śmiesznego... ale ja twierdze że najlepszym i najbardziej uniwersalnym prezentem jest wino.
By balance
#1950 No właśnie, też wydaje mi się, że wszystko zależ jakiego ma się szefa. Nie ma zasady, tu potrzebne jest wyczucie, którym musisz wykazać się TY. Może byc np. jakiś fajny gadżet jajcarski, ale jeśli szef jest sztywniakiem, którego wszyscy się boją to nie wiem czy taki prezent będzie ok. A może własnie będzie - pokażesz, że Ty masz do tego dystans i nie boisz się jak wszyscy i masz poczucie humoru ;D I może zyskasz uznanie w oczach innych. Ale to wszystko zależy od atmosfery w pracy, jaki jest szef i zespół.
By Krycha
#2059 to chyba wszystko zależy jaki jest szef i czy sie na śmieszny prezent nie obrazi i wy jako zespół jakie macie z nim układy, jesli nie za bardzo to lepiej zdecydowanie kupic prezent elegancki i poważny, jeśli jednak macie kumpelskie stosunki w pracy to mozna śmieszny ale zdecydowanie ze smakiem i ze zdrowym rozsądkiem
By Prezentujeprezenty
#2064 zgadzam się, że wszystko zależy od tego jaki ten szef (czy ta szefowa) jest ;)
A dla szukających nie tylko pomysłów na prezenty, ale także porad w sprawie ich wyboru, wręczania i przyjmowania polecam rozdział 'Teoria prezentowa' na moim blogu: http://www.prezentujeprezenty.pl, do odwiedzenia którego serdecznie zapraszam
By Misiadela
#2532 Ostatnio szukaliśmy z kolegami z pracy odpowiedniego prezentu dla naszego szefa. Mieliśmy trochę problemu, bo szef jest nowy. Ktoś z nas natknął się na delikatesy internetowe, które miały w swojej ofercie zestawy prezentowe ze słodyczami i alkoholem. Okazało się, że to uniwersalny prezent. Szef był zadowolony i my tez;D polecam www.limonkastudio.pl
By princessconsuela
#2573 a może coś niezobowiązującego jak wizytownik. Żeby jednak nie było to oklepane i nudne to proponuję przeszukać stronę:
http://www.przedmioteria.pl/produkty/10l i wybrać wizytownik witrażowy.
Może być to prezent świąteczny ale niekoniecznie.
na [url]Przedmioteria.pl[/url] jest też wiele innych propozycji, które sprawdzą się na taką okazję!