Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By karmelka
#17740 Ja znalazłam fajny prezent dla babci, ale brakuje mi na niego trochę pieniędzy... Myślicie, że warto wziąć pożyczkę? Wiem, że na pewno by się ucieszyła z tego prezentu i dlatego zastanawiam się nad pożyczką. Wprawdzie mam kredyt, ale z tego, co czytałam, i tak można wtedy wziąć pożyczkę https://pl.getbucks.com/blog/masz-kredyt-nadal-mozesz-wziac-pozyczke/ .

By rachelka
#18072 Spa dla Babci? Jak dla mnie super pomysł na prezent! Jak nie znasz żadnego dobrego spa, to ja baardzo CI polecam Unitral w Mielnie :) Jest rewelacyjne :)
By mema
#18450 ja mieszkam już ze swoim partnerem, nad nami w osobnym mieszkaniu mieszka jego babcia. ma 73 lata. jakby ktoś jej zaproponował SPA to by nas wyśmiała ... :( a taki fajny pomysł i przyjemny
By bella
#18611 Moim zdaniem to jest rewelacyjny pomysł! MOże nawet sama mojej babci taki sprawie :D Już nawet wiem gdzie bym ją zabrała. Świetne jest spa Unitral w Mielnie. No i mają tam baseny solankowe, więc już w ogóle ekstra :D
By ravioli09
#19008 Myślę, że każda kobieta marzy o porządnym wypadzie do SPA, więc taki prezent dla babci będzie jak najbardziej ok! Byłam kiedyś w Kudowej Zdrój w hotelu Verde Montana, gdzie mają właśnie SPA i można sobie wykupić zabiegi rehabilitacyjne lub relaksacyjne, a do tego można korzystać do woli z basenu czy sauny :)
By Aini
#19423 Spa dla babci dobre jak dla każdego innego. Mi się naprawdę podoba ten pomysł, tym bardziej, że sama bym na niego nie wpadła.
By Mardeen
#19498 Jak szukasz naprawdę dobrego spa dla babci, to ja bardzo polecam Ci Pałacyk Łąkomin. Świetne wyposażenie tam mają, no i wybór zabiegów jest super :)