Dyskusje o prezentach dla mamy
By Lili444
#19671 Ostatni bardzo modne stały się bony, vouchery na zabiegi w spa ! :) jak sie okazuje, brzmi elegancko, a ceny w na fajne zabiegi wcale nie są tak wysokie ! sama pracuje w jednym i widzę, że coraz częściej ludzie wykupują zaproszenia tego rodzaju dla swoich bliskich :)))

By biedroska
#23429 Ja robiłam mamie taki prezent, że wyslałam ją na weekend do spa. Wykupiłam jej pobyt w hotelu verde montana i cały pakiet zabiegów relaksacyjnych. Mama była bardzo zadowolona i wrociła odprężona.
By helguzia
#23606 Jeśli szukacie sprawdzonego miejsca ze SPA to polecam zerknąć na ofertę Rezydencji Luxury Hotel z Piekar Śląskich http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hotel/strefa-relaksu. Do dyspozycji gości luksusowe apartamenty, smaczna kuchnia w hotelowej restauracji i SPA a w nim m.in grota solna, jacuzzi czy sauny. Idealnie miejsce na wypoczynek i relaks :)
By E-kwiaty.pl
#23669 Akurat co do takiego bonu lub vouchera do SPA jako prezent dla bliskiej osoby - mam bardzo dobre zdanie, uważam że to znakomity pomysł, wystarczy tylko wybrać odpowiednie oraz klimatyczne miejsce :)

www.E-kwiaty.pl
By biedroska
#24257 Na pewno w hotelu verde montana w kudowie zdroju maja bardzo fajne spa. Miałam okazję tam kiedys być na cały weekend i bardzo mi sie podobało. Oprócz zabiegów można korzystać z sauny i basenów.
By Mateusz92
#27651 Jeśli szukasz jakiegoś ciekawego prezentu to mogę polecić Ci sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę jakiś idealny na prezent gadżet ;)