Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By mandolinka
#16856 Wakacje w Polsce to bardzo dobry pomysł. Moim zdaniem w ten sposób można sporo zaoszczedzić. ja powoli planuje wyjazd do Poznania. Udało mi się, już znaleźć tutaj http://nest.poznan.pl/ świetny nocleg blisko centrum. Zapowiadają nam się mile spędzone wakacje.

By lilka91
#16870 Też uważam, ze w Polsce jest wiele miejsc do zwiedzenia. Sama zastanawiam się nad wybraniem się do Warszawy.
Znalazłam ostatnio hotel blisko Warszawy i myślę, że to byłoby idealne miejsce na urlop.
W zeszłym roku byłam nad morzem dlatego w tym chciałabym zobaczyć jakieś miasto.
By Aini
#17820 Spędzanie wakacji w Polsce złe nie jest, naprawdę. Można tu przecież tyle fajnych i ciekawych miejsc zobaczyć, a także miło spędzić czas, także z dziećmi. A planując wakacje trzeba mieć na uwagę atrakcje dla dzieci i młodzieży, żeby mogli oni dobrze się bawić i miło spędzić czas z całą rodziną. Nawet seria takich krótkich wyjazdów może być dobrym pomysłem.
By SoniaK
#18023 W dobie zagrożeń chyba wolę tego lata zostać w Polsce. Myślę o Łebie - czytałam, że to jedno z najpiękniejszych miast nad polskim morzem. Zresztą bazę noclegową też mają sporą, wystarczy popatrzeć na łeba noclegi. Co sądzicie o tym pomyśle?
By Amanda
#34582 Ja w tym roku niestety w wakacje nigdzie nie byłam, ale za to początkiem października mam dwa tygodni urlopu i rozglądam się za miejscem gdzie warto się wybrać. Szukałam coś do wynajęcia w Szczyrku i chyba wynajmę sobie pokój w https://www.dreamapart.pl/ . Mam nadzieje że w tym czasie będzie pogoda dopisywać i pozwiedzam trochę.
By mondrala
#34600 Ja zastanawiam się nad spędzeniem przyszłych wakacji nad naszym Polskim morzem, tutaj znajduje sie bardzo dużo ciekawych propozycji apartamentowych z łatwym dostępem do plazy apartamenty w Międzyzdrojach To Bardzo ciekawe oferty z dobrym standardem pokoi. Wybieramy się z mężem i w przyszłym roku najwyrazniej wybór padnie na międzyzdroje.
By aleks
#34937 Ja w końcu w tym roku pierwszy raz byłam za granicą. Hiszpania jest pięknym krajem.. polecam każdemu kto szuka wakacji :)
By monikabert90
aleks napisał(a):Ja w końcu w tym roku pierwszy raz byłam za granicą. Hiszpania jest pięknym krajem.. polecam każdemu kto szuka wakacji :)

Dokładnie, zgadzam się z Tobą, Hiszpania jest naprawdę piękna. A jakie miasta udało Ci się odwiedzić? Byłaś może w Barcelonie? Czytałam ostatnio na https://dariuszstasik.com/agbar-tower-smart-ikona-barcelony/, że jest tam bardzo ciekawa architektura i że na przykład warto zobaczyć budynek Agbar Tower, nazywany ikoną tego miasta. Miałaś może okazję go widzieć?
By KubaSt
#36049 Zdecydowanie zgadzam się poprzednikami - Hiszpania to idealny kierunek na wakacje :) Ja w tym roku odwiedziłem Costa Blanca i jestem zachwycony. To prawdziwy raj dla miłośników sportów wodnych, są tam piękne miejsca do nurkowania, czy pływania na nartach wodnych. Można też wypożyczyć motorówkę i wybrać się w rejs - zrobiliśmy tak ze znajomymi i bawiliśmy się genialnie :) Tutaj możecie przeczytać, gdzie warto popłynąć, będąc na Costa Blanca - polecają świetne miejsca :)
By Marie
#37550 Ja wybiorę się w kolejnym roku na rejs statkiem, który zarezerwowałem na stronie AleRejsy.pl. Już się nie mogę doczekać! Czeka mnie chyba przygoda życia :D