Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By Kamans
#317 Niedługo wpada do mnie kolega, którego ostatnim razem widziałem w podstawówce. Byliśmy najlepszymi kumplami. Minęło 15 lat więc całkiem sporo ;) Przyjeżdża z innego miasta. Chciałbym mu jakiś fajny podarunek sprawić? Ktoś ma jakiś pomysł na upominek - oczywiście nie drogi, bardziej taki śmieszny który go rozbawi.

By balance
#1854 ramka ze zdjęciem z podstawówki :D albo to zdjęcie wywołane na jakimś fajnym większym papierze czy coś takiego. Albo po prostu dobre winko. Albo coś co nawiązuje do starych lat, na pewno coś takiego by się znalazło ;) A jeśli nie to może jakiś fajny kalendarz, notes, ksiązka?
By lampard029
#1872 Może zestaw kieliszków ze śmiesznymi tekstami ? Napewno będziecie się bawić jeśli przyjedzie więc mogą się przydać a przy okazji możecie się z nich pośmiać. Jak nie to coś z jajami czyli manekina (dmuchaną panienkę )
By blanka
#8921 Na takie okazje to tylko oryginalne prezenty, żeby zapadły w pamięć. Mi się wydaje, że dla faceta w upominku to najlepszy alkohol jest, ale żeby byl on pamiątkowy, a nie tylko opróżnic i wyrzucić butelkę, może to byc np. whiskey z personalizowaną etykietą, może nawet na etykiecie wspólne zdjecie.
By Rekin
#12947 Myslę, że coś co pozwoli wam powspominać dawne lata byłoby ok. No i może zaproś go do knajpki na kolacje? W restauracji Mekong w Krakowie jest fajna atmosfera do tego by pogadać no i jedzenie bardzo dobre.