Dyskusje o prezentach ślubnych
By Menko
#362 Mam taką trochę niezręczną sytuację, że nie byłem na ślubie moich dobrych znajomych, z przyczyn niezależnych ode mnie. Zaprosili mnie teraz do swojego domu i chciałbym im przywieźć jakiś prezent. O ile na ślubach zawsze daję kopertę, to teraz głupio będzie samemu dawać kopertę. Macie jakieś koncepcje co mógłbym im podarować? Coś do domu?

By balance
#1983 Możesz kupić im mimo wszystko jakis fajny, oryginalny prezent, którego nie zapomną ;) W zaleznosci od tego co lubią, czym się interesują taki powinien byc prezent, ale mozesz kupic im cos do domu albo np. jakas fajna rzecz zwiazana z rekodzielem ludowym :) Teraz to staje sie coraz popularniejsze a moze to byc fajny prezent slubny, np. różne fajne skrzynie http://wiano.eu/skrzynie-wianne, ten sklep Wiano specjalizuje się w takich wyrobach.
By lilka91
#8691 Skoro to Twoi dobrzy znajomi to mimo wszystko powinnaś im coś kupić. Ja na twoim miejscu zainwestowałbym w sprzęt firmy Redmond. Będzie im służył przez lata i nie raz pomoże w przygotowaniu zdrowego i smacznego posiłku. Nie słuchaj ich gdy powiedzą, że nic nie chcą. Jak dla mnie dobre wychowanie ni pozwala na przyjście z pustymi rękami.
By Milenkaq
#8783 ślub jest dość ważną uroczystością i trzeba pamietać o tym, żeby prezent był troche tematyczny. Na ślub daje sie zazwyczaj jakąś zastawe lub prezent , który przyda im sie do domu.
By rysio2
#11130 Kup pannie młodej torebkę Hermesa ( od 40tys. w górę)- na pewno wybaczy Ci nieobecność na ślubie. :) Może być coś tańszego ale generalnie postaraj się zdążyć przed rozwodem. :)