Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny
By Karinka
#14270 A myślicie, że kupno samochodu na osiemnastkę syna to przesada? Ostatnio byliśmy u dealera mazdy w bytomiu i tak sobie myślę, że skoro robi to prawo jazdy to dlaczego ma nie dostać swojego auta. Sami zobaczcie jakie są super http://mazda-dealer-bytom.pl/poznajmy-sie/ tylko nie wiem czy to nie będzie przesada... podobno na pierwszy samochód powinno się zapracować samemu, ale skoro mnie stać, to chyba nie muszę kazać mu na to pracować?

By biedroska
#16925 podstawa na każdej osiemnastce to prezent który kojarzy się z wejściem w dorosłe życie a więc wibrator :):)
U nas mieliśmy świetną paczkę dziewczyn-przyjaciółek i sprezentowałyśmy jednej na 18nastkę takie cudo http://freetaboos.pl/czarny-wibrator-mi ... -1955.html
Myślę że to trafiony prezent na każdą 18nastkę dla dziewczyny oczywiście ;P
By hejlo
#17165 jak dla kolegi to nie sensu nic wieliego kupować coś małego i fajnego. Moich znajomków by ucieszyła np taka czapka http://supersklep.pl/czapki-z-daszkiem myślę że taki prezent do 100 zł to wystarczający wydatek jak dla kumpla :) A jak nie to standard jakieś śmiesznostki i do tego wódeczka na impreze :)
By monaliza13
#17365 Zawsze dobrym i sprawdzonym prezentem jest książka. A młodzież teraz fascynuje się przygodami Harry Pottera więc warto zobaczyć tu http://www.taniaksiazka.pl/autor/joanne ... en-rowling Można kupić cały komplet książek z jego przygodami. A może coś innego z powieści tego autora.
By Golderniejak
#24878 Ja dostałam na 18-stkę od rodziców Apple iPhone 7. Ale to była niespodzianka! Wiedziele, że strasznie chcę iPhona, ale mówili, że nie będa tylu pieniędzy wydawać na głupi prezent. A okazało się, że mówili tak, żeby mnie zmylić. ;) Później mama mi powiedziała, że znaleźli go dzięki tej stronie: https://www.ceneo.pl/47044601 , bo jak szukali stacjonarnie, to wychodziło o wiele drożej.