Dyskusje o prezentach dla mamy
By SoniaK
#18777 Według mnie warto kupić dobrą wyciskarkę do soków. Dzieki temu możemy zdrowo sie odżywiać i czuć się lepiej oraz tracić nadprogramowe kilogramy. Zastanawiam się nad wyciskarka marki Biochef, https://energiazdrowia.pl/pl/searchquer ... rl=biochef . Sporo o tej firmie czytałem i bardzo mi odpowiadają ich produkty

By bella
#19443 Może takie cudo http://www.galerialucznik.pl/pl/p/Sokow ... -INOX/1153. Myślę, że teraz jest moda na zdrowe odżywianie, a taki sok rano to samo zdrowie. Mam taką samą sokowirówkę i w weekend poranek bez soku nie przejdzie. Myślę, że mama powinna być zadowolona, a może zmobilizujesz ją, aby bardziej zaczęła o siebie dbać.
By Mardeen
#19582 Ja jednak stawiałabym na inne prezenty dla mamy :d Chociażby takie robione własnoręcznie. Bardzo fajne pomysły i inspiracje możesz sobie znaleźc tutaj: http://przepisnaszycie.pl/. Ja często zaglądam na tą stronkę i dzięki temu pokochałam DIY :D
By dama_pik
#19611 a może taki specjalny czarodziejski długopis do zdobienia kawy? Mama będzie zadowolona! Ja swojej kupiłam jej ten długopis, którym mkozna dekorowac potarwy, desery, kawę latte - coś takiego cinnibird.pl/cinnibird-white.html . Jest super! Mama ma każde ciasto teraz przyozdobione i wygląda fantastycznie za każdym razem!
By Alledinge.com
#19988 Pomysł ze sprzętem agd dla mamy to ciekawa opcja, zastanów się jedynie co przyda się jej w kuchni i z czego będzie zadowolona. Polecam albo mniejszy ekspres do kawy albo wspomnianego wyżej robota kuchennego, który wg mnie jest niezastąpiony :)


www.Alledinge.com
By bella
#21180 Myslę, że to bardzo fajny pomysł. Takie małe agd widziałam też w sklepie wasserman.eu warto tam zaglądać, bo często na ich aukcjach można wylicytować sprzęty znacznie taniej.
By mane
#21223 Ile ma lat? Ja na twoim miejscu poszukałabym ciśnieniomierza na diagnosis.pl
Na cisnieniomierz sie sparwdzi. w średnim wieku ludziom takie sprzęty medyczne się
przydają. Mało kto w tym wieku nie ma problemów z cisnieneim.