Dyskusje o prezentach dla mamy

By nikita3
#22150 Jednym z najbardziej ciekawych sprzętów agd jest moim zdaniem zmywarka, bo ona będzie mogła odciążyć mamę od zmywania, a to ciężki kawałek chleba, bo zmywarki jest naprawdę ciężko. U nich upatrzyłam sobie zmywarkę dla mamy https://www.morele.net/agd/agd-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy-90/ bo za miesiąc ma urodziny i myślę że z takim prezentem wjedziemy na chatę.
By ZlotaLinia.com
#22253 Jeżeli nie macie zmywarki to może to być coś co okaże się zbawiennie dla Twojej mamy, jeżeli posiadacie to zalecam podpytać się mamy co zabiera jej w domu najwięcej czasu i co sprawia największą trudność, a potem pomyśleć nad jakimś sprzętem który mógłby ją odciążyć
By KamilaK
#23002 Też myślę o jakimś prezencie dla mamy - na pewno kupię jej ulubione perfumy. Poza tym myślałam też o mikrofalówce - mama już któryś miesiąc przymierza się do jej kupna, ale zawsze wypadają jakieś inne wydatki. Myślałam o takiej niedrogiej, a dobrej mikrofali, coś w tym stylu - https://www.kernau.com/kategoria/gotowanie/kuchenki-mikrofalowe/kuchenki-mikrofalowe-wolnostojace.html. Co myślicie o takim prezencie? ;)
By biedroska
#24256 Jeśli chodzi o mały sprzęt AGD to rzeczywiście mama się z niego ucieszyła. Kupiłam jej fajny opiekacz do kanapek w sklepie internetowym galeria łucznik. Nie był drogi, a jest bardzo funkcjonalny. Mozna sobie w nim zapiec kanapki np z żółtym serem, który fajnie sie tam roztapia.
By hejlo
#24422 ja w tym roku chciałabym mamie kupic coś super :) wreszcie zdecydowała się na leczenie i dietę, dlatego za jej wysiłki chcę jej kupić taką wyciskarkę https://zdrowywycisk.com/produkt/kuving ... -do-sokow/ to będzie najlepszy prezent dla niej, bo teraz sporo soków i koktajli pije :) Jestem z niej taka dumna i mam nadzieję, że ucieszy się z takiej nagrody :)