Dyskusje o prezentach dla mamy
By Kamans
#28 Czy wypada dać mamie jako prezent coś ze sprzętu AGD? np robota kuchennego albo żelazko?

By Michal
#41 Hmmm myślę, że taki prezent wcale nie jest głupi. Można zrobić miłą niespodziankę a przy okazji za pomocą lepszego urządzenia pomóc w kuchni:) Do tego możesz dorzucić jakiś drobny upominek, np czekoladki, kwiatka.

powodzenia!
By Juzio
#63 Ja swojej kupiłem komplet garnków ze stali nierdzewnej no i w końcu nauczyła się gotować. Ale myślę, że blenderem też by nie pogardziła.
By beniek33
#1345 Ja swego czasu kupiłem jej komplet do prasowania, czyli żelazko i deskę ;)

Ale naprawdę, nie ma się co dziwić, że dziecko kupuje mamie sprzęt:)
By softhome
#1660 nie ma nic złego w kupowaniu sprzętu domowego mamie :) mama na pewno się ucieszy jak dostanie porządny garnek czy robot kuchenny, który będzie służył ładnych pare albo parenaście lat ;) fajnym prezentem jest np: WOK do smażenia firmy BODUM. Porządna jakość, ładny wygląd, do kupienia na softhome.pl
Załączniki
chambord-wok-bodum-xl-2133978.jpg
chambord-wok-bodum-xl-2133978.jpg (11.6 KiB) Przeglądane 4106 razy
By softhome
#1661 albo dobra patelnie, np.:włoskiej firmy BARAZZONI, patelnie są ceramiczne, dużo odporniejsze na zarysowania, szybko się nagrzewają, można myć w zmywarce i są egzemplarze nadające się do kuchenek indukcyjnych, a poza tym ładnie wyglądają :)
Załączniki
Barazzoni_PRO_pa_4ded292fd9ada.jpg
Barazzoni_PRO_pa_4ded292fd9ada.jpg (17.99 KiB) Przeglądane 4106 razy
By ArtystycznePrezenty
#4400 myślę, że jak najbardziej. Można np połączyć przyjemne z pożytecznym:) I wybrać coś co będzie i przydatne i będzie sprawiało przyjemność. Polecam ekspres do kawy:) o ile mama piję w ogóle kawę. Teraz jest taki wybór na rynku ekspresów,że naprawdę można zaszaleć. I stworzyć mamie jej własną małą kawiarnię w domowym zaciszu:)