Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Annnnie
#24814 Nie wiem czy ja bym się skusił na te suplementy... Jakoś jak nie przeczytam o suplemencie na portalu http://megawitaminy.pl/najlepsze-dla-seniora/ pozytywnych recenzji to trochę boję się go stosować. No bo wiecie, zawsze jest strach, że coś mi się stanie, będzie mi niedobrze itp... Dlatego dobrze mieć zawsze w zanadrzu specjalistów :)

By regina
#24824 A co powiecie na temat odżywek białkowych Mój dobry kolega jest sportowcem ale ciągle narzeka na swoją sylwetkę. Pomyślałam że może zrobię mu prezent w postaci odżywki białkowej whey Na stronie https://www.goonnutrition.pl/odzywki-bialkowe trochę o tym poczytałam Jakie jest Wasze zdanie na ten temat Będzie to trafiony prezent?
By nieletnia10
#25227 dziecom warto jest podawać dicofer junior, który będzie uzupełniał żelazo w ich małych organizmach. Jest ono bardzo ważne, bo dzecko które ma niedobory żelaza mniej chętnie się bawi, łatwiej się męczy, czuje się osłabiony i senny lub odwrotnie – jest bardziej pobudliwy i rozdrażniony. W czasie większej aktywności fizycznej może pojawić się duszność. U takiego dziecka zauważymy również, że nie rośnie i nie przybiera prawidłowo na masie ciała. Jego rozwój psychomotoryczny prawdopodobnie będzie opóźniony
By monina22
#27475 Nie zawsze właśnie wszystko widać na pierwszy rzut oka. Niedobór jakiejś witaminy może mieć mylne objawy i to takie na początku niezbyt widoczne. Najlepiej w sumie udać się na badanie pod tym kątem. Jak już zdiagnozujecie się to możecie skorzystać z oferty sklepu https://prozdrowotny.pl/7_doctor-s-best mają bardzo niskie ceny na witaminy i suplementy diety. W sumie naturalne witaminy w rozsądnych ilościach nie powinna wam raczej zaszkodzić :)
By MariaAdamek
#27611 Nie ma czegoś takiego jak najlepszy/idealny suplement diety. Każdy z nas ma inne zapotrzebowania i co innego sprawdzi się w jego przypadku. Dla mnie najlepsza okazała się spirulina. Z pewnością wiele osób również ceni właśnie ten suplement, ale to nie znaczy, że w przypadku każdego z nas będzie on najbardziej wartościowy.