Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Handsom
#27715 A nie lepiej zwyczajnie pójść w coś naturalnego? W jakąś zdrową dietę? Po co sie faszerowac jakimis tabsami, ktore ktos gdzie polecil, ale w sumie nie ma pewnosci czy mu pomogly... Ja od stycznia zainwestowalam w swoja diete. Nie to zebym sie na tym znala - ale ucze sie i to jest plus! Biore catering dietetyczny i przy okazji sama staram sie podlapywac polaczenia skladnikow. Mam kupiona w macro bios bar linie 1500 kcal i to wlasciwie wcale nie jest malo jak sie okazuje. Najadam sie i nie chodze glodna, bo tez jem regularnie. Polecam sprobowac - bez sensu marnowac kase na cos co niekoniecznie da efekty

By diament
#28631 A jak radzicie sobie ze stresem? Co polecacie na odstresowanie się i wyciszenie? Czytałam o Relaxina Panic. Ma dobry skład i jest dostępny bez recepty. Zastanawia mnie, czy stosował go ktoś i czy warto. Możecie go polecić albo inny suplement?
By wiolasa
#28686 Jeżeli zależy Ci na szybkim zbudowaniu dużej masy mięśniowej, to korzystanie z suplementów diety jest tutaj wręcz musem. Ale to nic złego, sama korzystam z gainer mutant mass już od wielu lat i to właśnie dzięki niemu jestem tak bardzo zadowolona z mojej figury. Świetna opcja to jest wam powiem, w ogóle na stronie Bodymania.pl mają bardzo dobre odżywki i suplementy.
By AldonaJJ
diament napisał(a):A jak radzicie sobie ze stresem? Co polecacie na odstresowanie się i wyciszenie? Czytałam o Relaxina Panic. Ma dobry skład i jest dostępny bez recepty. Zastanawia mnie, czy stosował go ktoś i czy warto. Możecie go polecić albo inny suplement?

Też słyszałam pozytywy o tym suplemencie. W składzie rośliny które działają uspokajająco, relaksująco więc myślę, że warto spróbować. Nie można w końcu żyć w dlugotrwalym stresie, bo szybko to odbije się na naszym zdrowiu...
By pamelakojder
#28809 Na ichemia.pl jest sporo suplementów naturalnych ja osobiście zamawiam tam Biotynę na włosy. Dzięki niej włosy są odżywione, skóra w lepszej kondycji. Wcześniej kupwałam w aptece też biotynę ale była naprawdę gorszej jakości