Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Mili
#17585 Jeżeli chodzi o supelementy to według mnie warto brać magnez b6 ulotka powie Ci dlaczego. Ma dobry skład i według mnie uzupełnia zapotrzebowanie organizmu na dane witaminy czy minerały.
Resztę można też uzupełnić jedząc odpowiednią żywność w której są dane witaminki.
By patricia
#19102 Jeśli chodzi o maluchy, to najlepszym suplementem diety będą po prostu klasyczne witaminki apteczne. Teraz dostępne są w różnych smakach, jak i formach podawania np. lizaki czy żelki - http://visolvit.pl/ tak, że każde dziecko będzie chętnie po nie sięgać. A mama ma spokojną głowę, że jego pociecha przyswoiła potrzebną dawkę witamin :)
By Emis
#24424 Najlepiej to po prostu brać odpowiednią ilość witamin, na przykład takich jak tutaj https://www.alezielonysklep.pl/9308-witaminy-i-mineraly . W odpowiedni sposób wspomagać układ odpornościowy oraz inne, tak aby nie było z nimi żadnych problemów. Suplementów diety też w sumie nie wykluczam. Wszystko zależy od tego co się bierze.
By grajek
#24508 Tabletki, tabletki, tabletki. Na wszystko coś łykać. A nie lepiej po prostu jeść zdrowe produkty bogate w wartości mineralne i pozbawione tak popularnej obecnie chemiozy?
Jak szukacie w Lublinie takiego sklepu to koniecznie zajrzyjcie na Krakowskie Przedmieście do Staropolskiej Galerii Smaku:
STAROPOLSKA GALERIA SMAKU
ul. Krakowskie Przedmieście 41/14
20-076 Lublin
tel. 81 532 49 00
Obrazek