Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By nboss
#24977 Jestem kierowniczką laboratorium. Chciałam poszerzyć swoje kompetencje, najlepiej skorzystać ze specjalistycznych szkoleń. Możecie mi coś polecić?

By aleksandra12
#24978 Niejednokrotnie słyszałam, że Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA prowadzi najlepsze szkolenia w branży laboratoryjnej, więc myślę że to będzie najlepsza decyzja. Koniecznie sprawdź szkolenie spójność pomiarowa. Widziałam program tego szkolenia oraz informacje organizacyjne, i muszę przyznać że to najlepsza oferta z jaką kiedykolwiek miałam doczynienia. Na pewno wyniesiesz z tego szkolenia wiele cennych informacji.
By Mardeen
#25522 My takie szkolenia organizujemy najczęściej w firmie. Zatrudniamy kogoś z zewnątrz i pamiętamy także o cateringu dla pracowników. Bardzo dobrze nam się sprawdza wtedy Catering Arts, którzy przygotowują dla nas zawsze bardzo dobre posiłki i przywożą do firmy.
By Ondraszkiewicz
#26274 Jeżeli właśnie jesteście na wysokich stanowiskach albo po prostu chcecie takie objąć to zachęcam na szkolenie leadership. Dzieki takim szkoleniom dowiecie się jak skutecznie zarządzać zespołem. Są to szkolenia organizowane dla już doświadczonych menedżerów jak i dla osób zielonych, bo sa organizowane szkolenia z podstaw menedżerskich
By wiolasa
#26292 Jeśli chodzi o jakąś dobrą firmę szkoleniową, to z własnego doświadczenia mogę Ci polecić usługi firmy BNT Sigma. Ostatnio widziałem w ich ofercie bardzo ciekawe kursy laboratoryjne, na pewno warto by było coś takiego sobie zrobić w przypadku kiedy łączymy naszą przyszłość z taką branżą. Ale spokojnie, z tego co pamiętam to mają dużo więcej równie ciekawych i wartych zainteresowania szkoleń, każdy znajdzie coś dla siebie.