Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By petronia
#1068 moja przyjaciółka ma juz nie długo swoj jeden jedynu wieczor w swoim zyciu i chciałabym aby poszalała, poczuła to cos co nas nakreca pozytywnie, moze nawet z dawką adrenaliny jednak nic mi nie przychodzi do głowy....

By Majka w
#1069 Jest dużo ciekawych pomysłów na taki wieczór zleży kto co lubi, ja np. zrobiłam ostatnio koleżance motoprezent i muszę powiedzieć że bawiłyśmy się rewelacyjnie nie mówiąc już o adrenalinie..
By Monia
#1374 Ja mojej przyjaciółce na ten ostatni wieczór w wolnym stanie kupiłam tort w kształcie ...penisa ;) Zrobił furrorę, a do tego był przepyszny!
By Kasia
Monia napisał(a):Ja mojej przyjaciółce na ten ostatni wieczór w wolnym stanie kupiłam tort w kształcie ...penisa ;) Zrobił furrorę, a do tego był przepyszny!

Ale czaderski pomysł na taką okazję! Sama chętnie bym posmakowała takiego torta ;)
Ja koleżance szykującej się na za mąż pójście kupiłam seksowną bieliznę.
By balance
Kasia napisał(a):Ale czaderski pomysł na taką okazję! Sama chętnie bym posmakowała takiego torta ;)
Ja koleżance szykującej się na za mąż pójście kupiłam seksowną bieliznę.

Całkiem fajne pomysły, o torcie słyszałam już kiedyś, generalnie może nie jest to panieńsko-wieczorny ORYGINALNY pomysł ale chyba zawsze wzbudza takie same reakcje dziewczyn :D Seksowna bielizna też jest fajnym pomysłem na prezent na wieczór panieński. Dorzućmy do tego jakąś książkę o kamasutrze (allegro albo księgarnie) i fajne świece (np. tu [url]zapachdomu.pl[/url]) i noc będzie miała gorrrącą:)
By Jagoda
#1886 Na takich imprezach sprawdzają się bardzo dobrze niegrzeczne prezenty ;) Więc seksowna bielizna jak najbardziej, oryginalny wibrator też będzie na pewno mile widziany ;)
By Gabryella
#2962 ja zazwyczaj kupuje się jakiś ładny zestaw bielizny np na [url]finezaupominki.pl[/url] tu jest ich dużo, ładne, śmieszna itp. do tego jakiś wypad w fajne miejsce (dyskoteka, wynajęcie busu i jazda po mieście itp), rogi na przebranie itp. :)
By biedroska
#16766 u nas się fajnie składa bo moja przyjaciółka wychodzi za mąż w sierpniu więc wieczór panieński wypada w środku seozonu wakacyjnego. Jakiś czas temu połączyliśmy te fakty z pozostałymi dziewczynami i zorganizowaliśmy sobie pobyt nad morzem w Gąskach w ośrodku rekreacyjnym "Aga". Solenizantka jeszcze nic o tym nie wiem a dowie się dopiero na miejscu:)
W ośrodku jest też SPA więc typowy babski weekend nam się szykuję:)