Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny
By Zyq
#905 Co teraz daje się na osiemnastki? Za moich czasów był to jakiś fajny alkohol + coś śmiesznego. Sam osobiście dostałem znak drogowy z pobliskiego parkingu :D Ma być to prezent dla dobrego kumpla, tak więc nie żadne książki, płyty... Coś z jajem musi być :P Co poradzicie?

By fajnachata_pl
#1672 W tych czasach na 18 daje się coś odjazdowego, coś śmiesznego. Jakieś akcesoria erotyczne mogą być dobrym pomysłem, które jako prezenty na 18 robią dużą furorę. Coś związane z erotyką moim zdaniem będzie strzałem w 10.
Pozdrawiam fajnachata.pl
By FajnyPrezent
#2333 Alkohol to zawsze najbardziej pożądany prezent na 18stke,wiec w ostateczności możesz go kupić:) Ale polecam też szukać w sklepach internetowych z prezentami,tam masz największy wybór.
By DiegoGG
#5191 Ja wychodzę z założenia, że prezent 18stkowy musi być zabawny! :D Dlatego fajnym pomysłem jest np. zakup takiej koszulki http://www.megakoszulki.pl/Maly,bylem,T ... p1058.html Solenizant może od razu się w nią ubrać, będzie zabawnie :) No i ważne jest też to, że taka koszulka zostanie mu na pamiątkę :)
By magg.flo
#5904 Dla dziewczyny czy chłopaka? Bo to różnica. Prezent na urodziny, zwłaszcza 18 nie powinien być poważny. Kup coś zabawnego. Dziewczynie można fotostand (np. Goslinga :D ), a chłopakowi koszulkę ze śmiesznym napisem.