Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Mili
#12677 A może telefon ? Wiadomo one nie należą do najtańszych ale są przecież alternatywne wersje telefonów tych najdroższych np tutaj http://goophones.pl/. Wyglądają tak samo jak oryginał i są równie dobre :) A majątku nie wydasz na taki telefon

By dama_pik
#13565 jesli mozesz trafic w jego zainteresowania to nawet sie nie zastanawiaj. chyba,ze chcesz,zeby dziecko mialo pamiatke na cale zycie - wtedy wejdz na strone artess, maja tam wyjatkowe rzeczy
By sandra111
#15780 Ja szukam prezentu dla przyjaciółki której teraz największym problemem jest w czym kąpać noworodka bo zaraz rodzi. Także wszystko kręci się w okół tematy maleństwa. Muszę coś wybrać i dla niej i dla maluszka. I zupełnie nie mam pojęcia co bo sama dzieci nie posiadam:)
By Arlena
#16470 jest wiele sklepów gdzie znajdziemy duży wybór i fajne zabawki dla dziecka...ja mam sprawdzonych kilka, miedzy innymi http://www.smyk.com gdzie teraz mnóstwo rabatów na zabawki ogrodowe, i widziałam dodatkowo że na foteliki samochodowe też...w każdym razie zabawek tam mnóstwo i dla każdego dziecka zawsze się coś znajdzie w ofercie:)
By GreenTea
#16780 Ja prezenty dla dzieciaków kupuję głównie na stronie http://www.urwis.pl/klocki/klocki-lego gdzie oprócz bardzo ciekawych zestawów klocków można kupić bardzo fajne gry i zabawki o charakterze edukacyjnym, które wiele wnoszą do rozwoju dzieci i uczą wielu przydatnych rzeczy. To bardzo ważna, aby dzieci uczyły się poprzez zabawę, to najskuteczniejsza forma nauki.
By monaliza13
#17338 Moja koleżanka ma bliźnięta i kupno im książek jest sporym wyzwaniem. Zastanawiam się czy nie skorzystać z tej oferty http://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era Jest tu spory wybór podręczników. Myślę że to dobry pomysł. Ceny są promocyjne, ja nie dostanę po kieszeni. A dzieci będą miały nowe podręczniki.