Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Pokemoon1
#17405 dzieci potrzebują ładnych i solidnych produktów szkolnych, więc będzie to dobry pomysł na prezent. Mój syn ma 8 lat i ostatnio kupiłam mu ten plecak z Transformers
http://www.3kropki.pl/p/transformers-to ... 50381.html Synek jest zachwycony i mówi,że jego koledzy mu zazdroszczą takiego plecaczka :) Sama mogę potwierdzić ,że jest solidnie wykonany

By aguś1
#18300 Jeśli chodzi i prezenty świąteczne, to na stronie listymikolaja.pl można zamówić list od Św. Mikołaja dla swojego dziecka. Koniecznie sobie tam zajrzyjcie. W ten sposób można sprawić świetny upominek każdemu maluchowi. U nas taki upominek okazał się strzałem w 10!
By dziewczyna0592
#20652 Uważam, że uniwersalnym i w dodatku bardzo prostym prezentem są książki :) zawsze można je dopasować do zainteresowań obdarowanego :) a ten kto chce zrobić prezent ma ułatwioną sprawę :) najtańsze i najlepszy wybór książek ma księgarnia http://bonito.pl/l-393-0-dom-i-ogrod zawsze tam kupuję i nigdy się jeszcze nie zawiodłam, naprawdę fajna księgarnia i znajdziecie tam dosłownie wszystko :))
By ivona
#22740 Zabawki są ok, ale trzeba pamiętać o umiarze. Dzieciaki szybko z nich wyrastają, a potem nie ma co z nimi wszystkimi zrobić.
Chyba lepszym pomysłem byłyby rowery dla dzieci albo rolki - jakiś sprzęt rekreacyjny, który mogłyby używać na dworze